Dušisegistid - Vaata Northnavia valikut

Äri- ja erakliendi teenindus: +372 5625 0717 tööpäevadel E-R 9:00 – 17:00

Äri- ja erakliendi teenindus: +372 5625 0717 tööpäevadel E-R 9:00 – 17:00

Dušisegistid

Filter products Showing all 10 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Laius (mm)

Materjal

Päritolumaa

Värv

Tüüp

Viimistlus

Tootefiltrid Showing all 10 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Laius (mm)

Materjal

Päritolumaa

Värv

Tüüp

Viimistlus

370 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

698 760 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

349 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Tarneaeg 1-3 tööpäeva!

210 349 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Dušisegistid

Kui mõtleme vannitoas olevale sanitaartehnikale, siis segisti ei ole üldiselt just esimene asi, mis pähe tuleb. Siiski on segistid meie jaoks tähtsad veevoolu kontrollimiseks. Oma funktsionaalsusele lisaks on segisti ka üks kõige nähtavamaid detaile vannitoas. Dušisegistid on pealtnäha lihtne teems, kuid tegelikult on õige dušisegisti valimine kohati päris keerukas. Arvestada tuleb mitmete asjadega: segisti ava, funktsioon, paigaldustüübid ja muu.

Kuigi algul võib tunduda, segistite vahe on vaid disain, siis tegelikult pole see nii. Iga erinev segisti tehnoloogia mõjutab märgatavalt energia- ja veekulu. Tänapäeval on väga palju erinevat tüüpi dušisegisteid, mis võimaldavad meil luua võimalusi, mis sobivad täpselt sinu sooviga. Oma funktsionaalsuse juures on tänapäeva dušisegistitel lisaks ka lõpmatult erinevaid disaine, mis sobivad mistahes vannitoasisustuse juurde.

Nii, et  – on saadaval palju erinevaid dušisegisteid. On selge, et ei ole olemas ühte kindlat vastust, et millised dušisegistid on parimad. See valik sõltub vannitoa jaoks kõige sobivamast segistitüübist, õigest värvist ja viimistlusest, stiilist, dušist ning ruumi üldisest tunnetusest ja teemast.

Milliseid erinevaid dušisegisteid olemas on?

Olenemata sellest, kas te paigaldate olemasolevale dušile uue segisti või ostate uue duši ja segisti, veenduge, et segisti sobiks ideaalselt duši juurde.

Seinale paigaldatavad segistid

Need dušisegistid on moodne alternatiiv traditsioonilistele segistitele. Seejuures on see dušide puhul ka kõige laiemat levinud segistitüüp. Seinale kinnitatavad segistid annavad ruumi juurde vanni ümbrisel. Nende jaoks on vaja seinale kinnitatavat klapiühendust, mis võib olla kallim projekt, kuna veevarustustorustik peab olema suunatud mugavale kõrgusele mööda seina sisemust. Tila tuleks hoolikalt mõõta, et olla kindel, et see sobib kõrguse ja sügavusega võrreldes dušikabiini paigaldusega, et vältida vee pritsimist põrandale.

Ühe auguga dušisegistid

Nendel dušisegistidel on käepidemed tavaliselt ühe kangiga. Ühe auguga segistid sobivad ideaalselt väiksematesse dušikabiinidesse.

Keskele asetatud segisti

Need sobivad hästi seina, millele on puuritud kolm auku käepideme jaoks. Need on tavaliselt puuritud umbes 10 cm kaugusele üksteisest. Neil võib olla kas üks hoob või kaks käepidet. Selline segisti disain sobib ideaalselt enamiku vannitoa dušide jaoks.

Vahet pole, millise segisti te valite, tuleb meeles pidada, et kõik segistitüübid ei sobi iga dušiga. Kõigi duši-, ning ka üldiselt vannitoa segistite jaoks ei ole ühtset standardmõõtu.

Tänapäeval võib enamik dušisegistite tootjaid olla uhked oma segistite viimistluse eluaegse garantii üle. Seda kõike tänu oma materjalikasutusele ning spetsiaalsele pealiskihile.

Valikuvõimalusi on aga ääretult palju. Sa võid valida mati, poleeritud või harjatud dušisegistid (mis on kõige populaarsem valik), poleeritud, harjatud nikli segisti, pronksist segistid jpm.

Samas kuigi poleeritud viimistlusega dušisegistid näevad elegantsed välja, nõuavad nad pidevat hooldust. Harjatud segisti viimistlus varjab hästi veeplekke ja sõrmejälgi.

Mida veel meeles pidada dušisegisti ostmisel?

  1. Valige dušisegisti jaoks õiged dušiklapid

Esiteks peaksite kaaluma dušiklappe, mis on torustiku osa, mis juhib dušikraani veevoolu. Riverbend Home’i andmetel juhitakse dušiklappi käepideme ja katte või seinaplaadiga. Niisiis, te ei näe ventiili tegelikult.

Paigaldusprotsess hõlmab ventiili sisestamist seina, seejärel dušikabiini või dušisüsteemi paigaldamist. Lõpuks peate paigaldama segistikomplekti või viimistluskomplekti, mille käepide või juhtpaneel katab ventiili.

Dušiventiilid on saadaval termostaatiliste ja käsitsi. Mõlemad on suhteliselt sarnased, kuigi termostaadiga dušiklapid sisaldavad seadet, mis lülitab vee voolu välja, kui see ületab teatud temperatuuri.

Termostaat dušiklapiga on minevik, et muretseda, et dušš kõrvetab teid. Lisaks lahendavad need ventiilid probleemi, mis tuleneb sellest, et dušš kaotab külma vee, kui tualetti loputatakse või külma vett kasutatakse mujal.

  1. Valige konfiguratsioon ja tüüp

Kui otsite segisti, võite valida kas eraldi dušiotsiku või kõik-ühes kombinatsiooni, mis pakub nii dušikraani kui ka vannisegisti.

Kui rääkida dušikraanide tüüpidest, jagunevad need üldiselt viide põhikategooriasse. Nende kategooriate hulka kuuluvad: ühe peaga pihustiga dušipead, vihmadušid, kahe- ja mitmekordsed dušipead, käeshoitavad dušiotsad ja kehapihustid.

Ühe peaga pihustiga dušiotsikutel on neli või enam individuaalset pihustit, mis jaotavad pihustatud vee laiali. Nende dušiotsikute otsikud on reguleeritavad ja reguleeritavad väikese hoova abil, mis muudab veepihustuse voolumustrit laialt pihustist kontsentreeritud ojadeni.

Vihmasajusgistid on suured ja tasased. Need dušiotsad riputatakse otse kasutaja kohale ja pihustavad vett otse alla.

Käsidušipead sisaldavad ühe peaga pihustit, mis on kinnitatud painduva vooliku külge. Need dušiotsad sobivad hästi juuste ja raskesti ligipääsetavate kohtade pesemiseks. Käeshoitavad dušiotsad on eriti kasulikud piiratud liikumisvõimega inimestele ja/või neile, kellel võib tekkida vajadus duši all istuda.

Kehasprei dušisegistid

Lõpuks on kehapihustitega dušikraanidel mitu pihustuspead, mille saate dušiseinasse integreerida. Pihustuspead on kas kompaktsed pihustid või lamedad ja peaaegu seinapindadega tasapinnalised.

  1. Kontrollige veesurvet

Angie’s Listi andmetel kõigub enamiku dušipeade veerõhk vahemikus 40–60 naela ruuttolli kohta (psi). Enamikus riistvarapoodides müüakse teste, mille saab dušipea asemel dušivarda külge kruvida. See aitab teil enne uue dušiotsiku või segisti ostmist määrata teie kodu veesurve.

Pidage meeles, et lekked, ummistused ja vanad torud, mille läbimõõt on üle poole tolli, võivad põhjustada madalat veesurvet.

Meie asjatundlikud konsultandid on valmis aitama. Leidke oma kohalik müügisaal juba täna.

  1. Kaaluge tarvikuid

Dušiotsiku või segisti ostmisel saate valida mitmesuguste tarvikute hulgast, sealhulgas:

Suunajad

Suunajad suunavad veevoolu tilast dušiotsikusse. Tavaliselt asuvad need tilal. Dušipea aktiveerimiseks tõmmake suunaja üles.

Käsidušid

Käsiduši paigaldamiseks peate oma vanni või duši seina sisse paigaldama lisaava, kuid see on seda väärt. Käsidušš muudab mahaloputamise ja vanni puhastamise palju lihtsamaks.

Põlemisvastased ventiilid

Põlemisvastane ventiil aitab kaitsta teid äärmuslike veetemperatuuride äkilise lõhkemise eest. Ei pea enam duši all külmetama, kui keegi teine ​​teie majas tualetis vett tõmbab!

Rõhu tasakaalustusventiilid

Rõhu tasakaalustusventiilid säilitavad eelseadistatud veetemperatuuri, kui kuuma või külma vee rõhk järsult langeb.

Shopping Cart
Scroll to Top