Peegelkapid - Northnavia

Peegelkapid

Näitan kõiki 6 tulemust

Peegelkapid

Peegelkapid, ehk rahvakeeli meditsiinikapid on teie vannitoa hädavajalik ja funktsionaalne osa. See on üks esimesi asju, mida hommikul näete, ning selles on kõik teie olulised tualett-tarbed ja muidugi ka paljudel juhtudel ravimid. peeglikappide paigaldamiseks on erinevaid stiile, funktsioone ja paigaldusviise.

Peegelkapid toovad stiilse ruumi kujundamisse ilusa stiili ja funktsionaalsuse, kuid sageli ei pöörata neile nii palju tähelepanu kui teistele komponentidele. Arvestades peegelkappide keskset rolli teie igapäevases rutiinis, tuleb kindlasti meeles pidada, milliseid unikaalseid omadusi igaüks neist tänapäeval pakub.

Et leida, milline peegelkapp sobib teie eelarvele ja vajadustele kõige paremini, peab uurima oma vannitoa proportsioone, valgustust, stiili ja funktsioone, mida kõige rohkem vaja on.

Kuidas veenduda, et peegelkapp sobib?

Kõige olulisem kaalutlus uue peegelkapi valimisel on koht, kuhu see peaks sobima. Peegelkapp võiks olla sinu valamukapiga sama lai, et jätta ühtne mulje.

Mis puutub kõrgusesse, siis tuleb meeles pidada valamukapi kõrgust, lae kõrgust jms. Peegelkapp peaks olema piisavalt kõrgel, et see ei segaks näiteks valamukraani kasutamist, kuid mitte liiga kõrgel, et seda oleks ebamugav kasutada.

Varem olid peegelkapid ainult ühes suuruses ja disainerid ei mõelnud neile kui vannitoa sisekujunduse olulistele elementidele. Tänapäeval on meditsiinikapid saadaval igas vormis ja suuruses.

Kui valite sellise peegelkapi, mis ei ole traditsioonilise ristkülikukujulise kuju, veenduge, et see ei oleks laiem kui selle all olev valamu või valamukapp ning, et see ei käiks vastu ühtegi valguslülitit või valgustit lähedalasuvatel seintel.

Kas peaksite valima süvistatava või seinale paigaldatava peegelkapi?

Varem olid kõik peegelkapid eranditult vannitoa seinale paigaldatud. Tänapäeval on teil aga võimalus valida süvistatav meditsiinikapp, kui see teie seinale mahub.

Süvistatavad kapid

Süvistatavad kapid on seinaga ühel tasapinnal ja ei ulatu üldse välja, kuigi neil on endiselt riiulitega kapi funktsioon peegli taga. Peegelkapi raam peidab kapi hinged, mis jätab näha vaid peegli osa.

Süvistatult paigaldatud kapil on siiski ka mõned puudused. Need ei võimalda palju hoiuruumi peegli taga. Kapi sügavus sõltub teie vannitoa seinte vahelisest ruumist. Sügavasse paigaldatud kapi puhul sõltub hoiuruumi hulk täielikult sellest ruumist.

Seda tüüpi peegelkappide paigaldamine ei ole nii lihtne kui seinakinnitusega.

Erinevad vannitoa peegelkapid

Õige kapp võib muidu igava vannitoa muuta millekski tõeliselt eriliseks – lisades stiili, rafineeritust ja, mis ehk kõige tähtsam, kohta, kuhu panna kõik oma vannitoa esmatarbekaubad! Aga kui on nii palju stiile, värve, materjale ja disainilahendusi, millest üldse alustada?

Valgustatud peegelkapid

Valgustatud vannitoa peegelkapid on viimastel aastatel populaarsust kogunud ja on parim, praktiline valik pere vannitoa jaoks. Valgustatud vannitoa peeglikapid on äärmiselt mitmekülgsed ja lisavad igasse vannituppa tõeliselt imelise kaasaegse välimuse.

Alumiiniumist vannitoa peegelkapid

Väga populaarne valik, alumiiniumist peegelkapid on vastupidavad ja moodsad. Neid on saadaval erinevates kujundustes, nii et nad sobivad enamiku vannitoadisainide juurde ja ei ole liiga kallid. Alumiiniumi peamine eelis on selle vastupidavus, kuna need ei korrodeeru ega roosteta, kui need puutuvad kokku õhuniiskusega.

Roostevabast terasest vannitoa peegelkapid

Roostevaba teras on veel üks suurepärane materjalivalik peegelkapi jaoks, eelkõige seetõttu, et ka need peavad vastu aja katsumusele. Neid vannitoakappe on lihtne puhastada ja need on vastupidavad, kuid näevad ka vaatamata muutuvatele suundumustele elegantsed ja rafineeritud välja.

Puidust vannitoa peegelkapid

Vanaaegsed ja traditsioonilised puidust vannitoakapid annavad kindlasti märku. Need näevad suurepäraselt välja koos traditsiooniliste valgustitega ning neid saab osta mitmesuguste värvide ja puiduliikidega. Puidust vannitoakapid on üldiselt odavamad kui nende roostevabast terasest või alumiiniumist valmistatud vasted. Üks asi, millega tuleb arvestada, on see, et puit ei talu niiskust nii hästi ja vannituba on teatavasti väga niiske koht!

Valgustamata vannitoa peegelkapid

Kui teie vannituba saab juba praegu palju loomulikku valgust, võite valida valgustamata vannitoakapi. Need võivad ikka veel kaunilt moodsad välja näha, kuid samas sobivad hästi ka traditsioonilisema sisustusega. Teine hea külg on see, et need säästavad teie elektriarveid!

Nurgas vannitoa peegelkapid

Teine hea ruumi säästev valik on nurgakapp, mis võib olla küll väike, kuid on ülimalt stiilne ja võib näida kaunilt moodne. Vellamo Alpine nurgapeegelkapil on mõned suurepärased omadused: sealhulgas LED-valgustus ja pehmelt sulguvad uksed, mille boonuseks on ruumi kokkuhoid, pakkudes samal ajal suure hulga hoiuruumi. meie Drench roostevabast terasest peegelkapi nurgakapp on samuti suurepärane valik, et muuta need tumedad vannitoanurgad heledamaks ja kasutada neid.

Vannitoakapi valimine – mida arvestada

Suurus

Enne ostu sooritamist mõõtke kindlasti oma seinapinda. Kui teil on väiksem vannituba, on väiksem kapp parem valik, sest suuremad võivad tunduda mahukad ja muuta ruumi veelgi segasemaks. Kui teil on vaja palju hoiuruumi ja teil on ruumi, tasub valida midagi suuremat – isegi kui see võib olla veidi vähem esteetiline. Samuti on oluline veenduda, et teil on piisavalt ruumi ukseavade jaoks.

Vooluallikas

Oluline on märkida, et valgustatud kapid või need, millel on pistikupesad, peavad asuma vooluallika lähedal. Kui te ei ole kindel, kutsuge alati spetsialist! Valgustamata või elektrilised kapid võivad aga olla lihtne DIY-töö.

Shopping Cart