Dušikabiinid ja -seinad - Vaata Northnavia valikut

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Dušikabiinid

Filter products Showing all 3 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Komplekteeritus

Laius (mm)

Materjal

Päritolumaa

Värv

Tüüp

Tootefiltrid Showing all 3 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Komplekteeritus

Laius (mm)

Materjal

Päritolumaa

Värv

Tüüp

Original price was: 783 €.Current price is: 705 €.

Original price was: 783 €.Current price is: 705 €.

Dušikabiinid

Dušikabiini valimine võib olla korralik peavalu. Valikuvõimalusi on kümneid – aga milline sobib just sinu koju?

Ajalooliselt on dušid olnud mitmesugused, alates Egiptuse teenijate poolt kasutatavatest saviurnidest kuni Rooma avalike dušideni, mida toitsid akveduktid, kuni esimese mehaanilise dušini, mida käitas hüdrauliline pump ja mille leiutas 1767. aastal üks Londoni ahjuvalmistaja. 

Tänapäeval on koduomanikel võimalik valida duššide ja dušikabiinide vahel. Veevarustussüsteemid, sealhulgas kraanid ja dušijuhid, on sama mitmekesised kui kabiinid, kuhu saab rahustava ja puhastava vee nautimiseks lõõgastuma minna. Tasub teada, mis on saadaval, enne kui valid dušitüübi oma vannituppa.

 

Milline on parim dušikabiin?

Erinevaid dušikabiine on mitmeid ja nende vahelt valida võib olla korralik katsumus.

Vanni-dušikombo

Kuna vanniga vannitoas on juba olemas vajalikud torustikud duši jaoks, on loogiline, et vannid-duši kombod said esimesena populaarseks. Ja need on mõistlikud ka tänapäeval. 

Need ei nõua vannitoas muid muudatusi kui kraani paigaldamine, et suunata vesi vanni väljalaskeavast dušiotsikusse, ja vanni sulgemine, et ülejäänud vannituba jääks kuivaks. Teine võimalus on paigaldada käsidušš ainult vanni kraanile. Lihtsalt asendad vanni otsakuga, millel on sisseehitatud väljalaskeava ja ümberlülitus. 

 

Iseeisev dušikabiin 

Soovid panna duši keldrisse või ruumi, kus puudub vannitoa torustik? Iseseisev dušš, mida nimetatakse ka vabalt seisvaks dušiks, on sinu parim valik. See ei nõua raami ja seda saab paigaldada kõikjale, kuhu saab paigaldada äravoolu ja veevarustuse torustiku. 

  

Walk-in dušikabiin

Tavalisel dušikabiinil on ees ääristus, mis takistab vee väljavoolamist. Eemaldades ääre saadki walk-in dušinurga, mis on liikumispuuetega inimestele ja vanemaealistele paremini ligipääsetav. Piirde puudumine tähendab, et vannitoa põrandakate peab olema veekindel ja kohtuma dušipanniga täpselt samal tasemel. 

  

Nurgadušš 

Nurgadušš on ruumi säästev võimalus väikestesse vannitubadesse, sest see koosneb paarist klaaspaneelist, mis ulatuvad vannitoa nurgast välja ja moodustavad ruudukujulise ruumi. Üks paneelidest sisaldab pööratavat ust. Võite paigaldada ühe koos valmis dušikabiini või ehitada ise enda oma. 

  

Neo-nurkne dušikabiin 

Neo-nurkne dušš on samuti ehitatud vannitoa nurka, ainult kahe klaaspaneeli asemel kolme klaasiga. Kaks paneeli kohtuvad tagaseintega ja ulatuvad piisavalt kaugele, et mahutada kolmas paneel, millel on uks. Saadud hulknurkne kuju on keerukam kui nurgadušši ruudukujuline kuju ja sobib paremini kõrgema kvaliteediga vannitoa disainiga. 

Kaarjas dušinurk on neonurkse duši variatsioon. Sellel on kumerad klaaspaneelid ja kumer dušipaneel, mis lisavad igale vannitoale kaasaegset elegantsi. 

Aurusaunaga dušikabiin 

Auru dušš, mis koosneb aurugeneraatorist ja niiskusetõkkega kabinetist, on ülim luksus. Rohkem kui mis tahes muud tüüpi dušš nõuab see professionaalset paigaldamist. Kogu see aur võib vannitoas probleeme põhjustada, kui see kabiinist välja pääseb. 

On-Demand dušš 

Euroopas populaarne elektriline dušš, mida nimetatakse inglise keeli on-demand dušiks, koosneb elektrilisest veesoojendajast ja dušiseina külge kinnitatud dušiotsakust. Ühendage see külma veevarustuse külge ja kasutage temperatuuriregulaatorit, et saada meeldivalt soe dušš, säästes samal ajal vett ja elektrit. 

Nutikas dušš 

Seadistage soovitud veetemperatuur, vooluhulk ja duši kestus keskse juhtpaneeli kaudu. Või laske oma digitaalsel assistendil seda teie eest teha. 

 

Kuidas dušikabiini puhastada?

Shopping Cart
Scroll to Top