Vannisegistid - Vaata Northnavia valikut

Vannisegistid

Vannisegistid

Kui vannitoas olevale sanitaartehnikale mõelda, siis segisti ei ole tihtipeale just esimene asi, mis pähe tuleb. Siiski on segistid meie jaoks ülimalt tähtsad veevoolu kontrollimiseks. Oma funktsionaalsusele lisaks on segisti ka üks kõige nähtavamaid asju vannitoas. Kroonjuveel, võiks isegi öelda. Vannisegistid on pealtnäha lihtne teems, kuid tegelikult on õige vannisegisti valimine kohati päris keerukas. Arvestada tuleb mitmete asjadega, segisti ava, funktsioon, paigaldustüübid ja muu.

Kuigi algul võib tunduda, et ühe ja teise segisti vahe on vaid disain, siis tegelikult pole see nii. Iga erinev segisti tehnoloogia mõjutab märgatavalt vee- ja energiakulu. Tänapäeval on väga palju erinevat tüüpi vannisegisteid, mis võimaldavad meil luua võimalusi, mis sobivad täpselt kliendi sooviga. Oma funktsionaalsuse juures on tänapäeva vannisegistitel lisaks ka lõpmatult erinevaid disaine, mis sobivad mistahes sisustuse juurde.

Nii, et tulles tagasi meie punkti juurde – on saadaval palju erinevaid valamusegisteid. Ütlematagi on selge, et ei ole olemas ühte kindlat vastust, et millised vannisegistid on parimad. See valik sõltub vannitoa jaoks kõige sobivamast segistitüübist, õigest värvist, viimistlusest, stiilist, vannist ning ruumi üldisest tunnetusest ja teemast.

Milliseid erinevaid vannisegisteid olemas on?

Olenemata sellest, kas te paigaldate olemasolevale vannile uue segisti või ostate uue vanni ja segisti, veenduge, et segisti sobiks vanni juurde.

Ühe auguga vannisegistid

Nendel segistide käepidemed tavaliselt ühe kangiga. Seega on vaja ainult ühte puuritud ava. Ühe auguga segistid sobivad ideaalselt väiksemate vannide jaoks. Need on lihtsad, kuid samas modernsed.

Keskele asetatud vannisegistid

Need segistid sobivad hästi vannidele, millel on kolm auku segisti käepideme jaoks. Neil võib olla kas üks hoob või kaks käepidet. Selline segistide disain sobib ideaalselt enamikesse vannitubadesse.

Põrandasegisti (iseseisev vannisegisti)

Kuigi seda disaini väga tihti ei näe, on see üks parimaid ja stiilsemaid valikuid sinu iseseeisva vanni jaoks. Põrandasegistid annavad juurde elegantsust ning toovad endaga võimaluse asetada oma vann ükskõik kuhu ilma, et peaks muretsema segisti asukoha pärast.

Seinale paigaldatavad segistid

Need vanni segistid on moes olev alternatiiv traditsioonilistele vanni külge kinnitatavatele segistitele. Seinale kinnitatavad segistid annavad ruumi juurde vanni ümbrisel. Nende jaoks on vaja seinale kinnitatavat klapiühendust, mis võib olla kallim projekt, kuna veevarustustorustik peab olema suunatud kraanikausi kõrgusele mööda seina sisemust. Tila tuleks hoolikalt mõõta, et olla kindel, et see sobib kõrguse ja sügavusega võrreldes vanni paigaldusega, et vältida vee sattumist põrandale.

Olenemata sellest, millise segisti te valite, tuleb meeles pidada, et kõik segistitüübid ei sobi iga vanniga. Kõigi vanni-, ning ka üldiselt vannitoa segistite jaoks ei ole ühtset standardmõõtu. Seetõttu on väga oluline veenduda, et segisti sobib ideaalselt sinu vanniga.

Vannisegistite materjalid ja viimistlus

Tänapäeval võib enamik segistite tootjaid olla uhked oma segistite ja viimistluste eluaegse garantii üle. Seda kõike tänu oma materjalikasutusele ning spetsiaalsele pealiskihile.

Ainus asi on see, et valikuvõimalusi on liiga palju! Sa võid valida mati, poleeritud või harjatud kroomitud vannisegistid (mis on kõige populaarsem valik), poleeritud, harjatud nikli segistid, roostevabast terasest vannisegistid, pronksist segistid, harjatud pronksist segistid jpm.

Samas kuigi poleeritud viimistlused näevad välja elegantsed, nõuavad nad pidevat hooldust. Harjatud viimistlus varjab hästi veeplekke ja sõrmejälgi.

Ükskõik, millise viimistluse ja värvi sa valid, pea silmas järgmisi punkte:

Sobita oma vannisegisti värv ja viimistlus oma vannitoa ülejäänud sisustuse ja aksessuaaridega. Koordineerige kõik oma viimistlused rätikuhoidjate, vannitoa valgustite ja ukseseadmetega.

Milline vannisegisti on parim valik?

Vannisegisti disain, viimistlus ja värvus annavad vannitoale viimase lihvi. Kuigi see tundub vähem oluline kui näiteks vannitoamööbel või vann ise, on see ikkagi tähtis, peene vannitoa sisekujunduse komponent.

Kui olete välja vahetamas oma vana vannisegistit, kaalu, kas disainimuutus võib vannitoa sisekujundust positiivselt uuendada. Muuda oma vannituba veelgi kaasaegsemaks või hoopis traditsioonilisemaks, kasutades lihtsalt segisti viimistluse muutmist.

Retro hõngu saad oma vannituppa lisada toredate tööstuslikus stiilis segistitega või säilitage särava, ülimalt elegantse välimuse kõige uuemate kaasaegsete segisti disainidega.

Shopping Cart
Scroll to Top