Vannisegistid - Vaata Northnavia valikut

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Vannisegistid

Filter products Showing all 8 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Laius (mm)

Materjal

Päritolumaa

Värv

Tüüp

Viimistlus

Tootefiltrid Showing all 8 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Laius (mm)

Materjal

Päritolumaa

Värv

Tüüp

Viimistlus

233 273 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

484 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

571 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

774 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

799 

Vali This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Vannisegistid

Vannisegistid ei ole ilmselt esimene asi, mid sanitaartehnikale mõelda mis pähe tuleb. Siiski on segistid meie jaoks ülimalt tähtsad veevoolu kontrollimiseks. Oma funktsionaalsusele lisaks on segisti ka üks kõige nähtavamaid asju vannitoas. Kroonjuveel, võiks isegi öelda.

Kuigi algul võib tunduda, et ühe ja teise segisti vahe on vaid disain, siis tegelikult pole see nii. Iga erinev segisti tehnoloogia mõjutab märgatavalt vee- ja energiakulu. Tänapäeval on väga palju erinevat tüüpi vannisegisteid, mis võimaldavad meil luua võimalusi, mis sobivad täpselt kliendi sooviga. Oma funktsionaalsuse juures on tänapäeva vannisegistitel lisaks ka lõpmatult erinevaid disaine, mis sobivad mistahes sisustuse juurde.

Vannisegisti tüübid

Olenemata sellest, kas te paigaldate olemasolevale vannile uue segisti või ostate uue vanni koos vannisegistiga, veenduge, et segisti sobiks vanni juurde.

Ühe auguga vannisegistid

Nendel segistide käepidemed tavaliselt ühe kangiga. Seega on vaja ainult ühte puuritud ava. Ühe auguga segistid sobivad ideaalselt väiksemate vannide jaoks. Need on lihtsad, kuid samas modernsed.

Keskele asetatud vannisegistid

Need segistid sobivad hästi vannidele, millel on kolm auku segisti käepideme jaoks. Neil võib olla kas üks hoob või kaks käepidet. Selline segistide disain sobib ideaalselt enamikesse vannitubadesse.

Põrandasegisti (iseseisev vannisegisti)

Kuigi seda disaini väga tihti ei näe, on see üks parimaid ja stiilsemaid valikuid sinu iseseeisva vanni jaoks. Põrandasegistid annavad juurde elegantsust ning toovad endaga võimaluse asetada oma vann ükskõik kuhu ilma, et peaks muretsema segisti asukoha pärast.

Seinale paigaldatavad segistid

Need vanni segistid on moes olev alternatiiv traditsioonilistele vanni külge kinnitatavatele segistitele. Seinale kinnitatavad segistid annavad ruumi juurde vanni ümbrisel. Nende jaoks on vaja seinale kinnitatavat klapiühendust, mis võib olla kallim projekt, kuna veevarustustorustik peab olema suunatud kraanikausi kõrgusele mööda seina sisemust. Tila tuleks hoolikalt mõõta, et olla kindel, et see sobib kõrguse ja sügavusega võrreldes vanni paigaldusega, et vältida vee sattumist põrandale.

Olenemata sellest, millise segisti te valite, tuleb meeles pidada, et kõik segistitüübid ei sobi iga vanniga. Kõigi vanni-, ning ka üldiselt vannitoa segistite jaoks ei ole ühtset standardmõõtu. Seetõttu on väga oluline veenduda, et segisti sobib ideaalselt sinu vanniga.

Milline vannisegisti on parim valik?

Vannisegisti disain, viimistlus ja värvus annavad vannitoale viimase lihvi. Kuigi see tundub vähem oluline kui näiteks vannitoamööbel või vann ise, on see ikkagi tähtis, peene vannitoa sisekujunduse komponent.

Kui olete välja vahetamas oma vana vannisegistit, kaalu, kas disainimuutus võib vannitoa sisekujundust positiivselt uuendada. Muuda oma vannituba veelgi kaasaegsemaks või hoopis traditsioonilisemaks, kasutades lihtsalt segisti viimistluse muutmist.

Ükskõik, millise viimistluse ja värvi sa valid, pea silmas järgmisi punkte:

  • Sobita oma vannisegisti värv ja viimistlus oma vannitoa ülejäänud sisustuse ja aksessuaaridega. Koordineerige kõik oma viimistlused rätikuhoidjate, vannitoa valgustite ja ukseseadmetega. Olgu see siis must, valge või hoopis punaka alatooniga vannisegisti.
  • Retro hõngu saad oma vannituppa lisada toredate tööstuslikus stiilis segistitega või säilitage särava, ülimalt elegantse välimuse kõige uuemate kaasaegsete segisti disainidega.

Millisest materjalist vannisegisteid toodetakse?

Millist materjali kasutatakse vannisegistite valmistamiseks?

Messing on ideaalne valik vanni segsti jaoks, kuna messingist segistid kestavad mitmeid aastaid. Need ei leki ega korrodeeru. Seetõttu tasub sageli investeerida veidi rohkem sepistatud messingist vannitoa segistite jaoks.

Roostevabast terasest segistid on samuti suurepärane valik vannituppa. Need on kuluefektiivsed segistid, mis hea kvaliteedi puhul ei roosteta ja kestavad sama kaua kui näiteks messingist valamusegistid.

Hinna poolest kõige odavamad segistid on tsingist ja tsinksulamitest valmistatud segistid. Samas on need ka kõige vähem vastupidavad metallsegistitest.

Vannisegisti hooldamine ja puhastamine

Üldiselt ei ole vaja vannisegistit iga päev puhastada. Piisab sellest, kui segisti pühkida niiske lapiga ja kerge seebiga ning seejärel kuivatada pehme lapiga.

Neil, kes elavad kareda veega piirkondades, võib tekkida rohkem puhastusprobleeme. Vee kõrge mineraalsisaldus võib jätta segistitesse lubjakivijääke, mida võib olla raske eemaldada. Üldiselt võib kasutada aknapuhastusvahendit või mahedat abrasiivset puhastusvahendit, proovida võib samuti keskkonnasõbralikuma variandina majapidamisäädikat. Kõvade ladestuste korral võib olla vaja kasutada spetsiaalseid puhastusvahendeid või lubja eemaldajaid. Puhastusvahendite kasutamisel on oluline arvestada segisti viimistlusega.Puhastusvahendite kasutamisel tuleb alati meeles pidada oma segisti viimistlust. Loe kindlasti puhastusvahendite etikette ja juhiseid, et need ei kahjustaks segisti pinda. Teatud viimistlused nõuavad näiteks täiendavat hoolt ning nende puhul tuleks kasutada viimistlusele omaseid spetsiaalseid puhastusvahendeid.

Shopping Cart
Scroll to Top