Vannitoa segistid - Vaata Northnavia valikut

Vannitoa segistid

Vannitoa segistid

Kui mõelda vannitoas olevale sanitaartehnikale, on vannitoa segistid tõenäoliselt üks esimesi asju, mis meelde tuleb. Segistid on äärmiselt tähtsad meie veevoolu kontrollimiseks.

Kuigi pealtnäha võib tunduda, et üks ja teine segisti on omavahel võrreldes erinevad vaid disaini poolest, siis paraku pole see nii. Iga erinev tehnoloogia mõjutab märgatavalt vee- ja energiakulu. Tänapäeval on väga palju erinevat tüüpi segisteid, mis võimaldavad meil luua seadmeid, mis sobivad täpselt kliendi sooviga. Oma funktsionaalsuse juures on tänapäeva segistid lisaks ka lõpmatult erinevaid disaine, mis sobivad mistahes sisustuse juurde.

Erinevad segistid, materjalid ja paigaldus

Vannitoasegisteid on üldiselt kolme sorti – vannidele, dušikabiinidele ning valamutele.

Kuigi vanni- ja dušisegisti on üpris sarnased, on üldiselt nende suurimaks vaheks see, et vannile mõeldud toodetel on olemas ka vanni täitmiseks sobiv jooksutoru.

Valamusegisti puhul tuleb kindlasti meeles pidada valamu suurust ja sügavust, et vältida toote kasutamisel ebamugavust.

Valamu jaoks mõeldud toote paigaldamine on üpris lihtne. Silmas tuleks pidada lihtsat valamutüüpi. Vanni- ja dušisegistitel on mitu paigaldamise meetodit. Neist kõige levinum ning lihtsam on seina peale kinnitades.
Lisaks on võimalik segisti ka seina sisse paigaldada, kuid see on aja- ja töökulukas, sest sellisel juhul tuleb tööelement konstruktsiooni sisse ehitada.
Segisti saab ka kinnitada vanni serva külge, kuid selle puhul tuleb kindlasti täpselt jälgida vanni serva mõõte ning veetorustikule kuluvat ruumi.
Kõige vähemkasutatud paigaldus on põrandapealsel segistil, kus segisti kinnitatakse põranda külge. Selliseid segisteid kasutatakse üldjuhul eraldiseisvate vannide puhul.

Materjaliks kasutatakse üldjuhul kroomi ja valgevaske, sest need on vastupidavad ning lihtsasti sobitatavad.

Meie sortimendist leiate erinevaid vanni-, valamu- ja dušisegisteid.

Shopping Cart
Scroll to Top