Privaatsuse ja andmekaitse tingimused - Northnavia

Privaatsuse ja andmekaitse tingimused

Isikuandmete kogumine

Külastades meie veebilehte, kogume automaatselt Teie seadme kohta mõningaid andmeid.

Kogume teavet Teie veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja mõne Teie seadmesse installitud “küpsise” kohta. Lisaks kogume teavet üksikute vaadatavate veebilehtede ja/või toodete kohta, lisaks millised veebisaidid või otsinguterminid suunasid Teid sellele saidile. Kogume ka teavet selle kohta, kuidas te Northnavia veebilehte sirvite, liigute.

Veebilehe külastamist puudutavad isikustamata tehnilised / statistilised andmed.

Tehnilised ja statistilised andmed, mida veebileht kogub, piirduvad veebilehe külastaja poolt kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja, tarkvaraversiooni ja operatsioonisüsteemi tüübi tuvastamisega; samuti külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) fikseerimisega.

IP-aadresse ei käsitleta üldjuhul isiku tuvastamist võimaldava teabena vaid isikustamata statistikat tegemist võimaldava infona.

Kogume isikuandmeid, mille olete meile esitanud, kui ostate kaupu northnavia.com veebilehelt. Kogume Teie nime, perekonnanime, e-posti aadressi, telefoninumbri, tarneaadressi, toote kohaletoimetamise viisi, makseviisi, makse üksikasjad ( sh, kuid mitte ainult, pangakonto numbri), tooteid vastu võtvate kolmandate isikute põhiteabe, IP-aadressi ostu-müügilepingu alusel.

Isikuandmed ja nende kasutamine

  • Isiklikke andmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks.
  • Ostuajaloo andmeid (ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
  • Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks.
  • Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi (klienditugi).
  • Veebipoe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks, turvalisuse tagamiseks.

Kogutud seadmeteavet kasutame ka võimalike riskide ja pettuste (eriti teie IP-aadressi) väljaselgitamiseks ning ühtlasi ka meie saidi parendamiseks ja optimeerimiseks ( näiteks luues analüüse selle kohta, kuidas meie kliendid veebilehte sirvivad ) ning meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukuse hindamiseks).

Isikuandmete jagamine

Northnavia.ee poolt kogutud andmeid jagatakse kolmandate osapooltega, et aidata meil Teie andmeid töödelda ja kasutada. Näiteks kasutame veebipoe toiteks Shopify’d – kuidas Shopify Teie isiklikku teavet kasutab saab lugeda siin:

https://www.shopify.com/legal/privacy

Selleks, et aidata meil mõista kuidas meie kliendid veebilehte kasutavad ja sellel orienteeruvad, kasutame Google Analytics’it mille kohta saate täpsemalt lugeda siin:

https://www.google.com/intl/et/policies/privacy/

Google Analytics’ist loobuda saate siin:  https://tools.google.com/dlpage/gaoptout

Northnavia edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Isikuandmeid võidakse jagada ka kolmandatele osapooltele õigustoimingutele vastamiseks s.t kohtumäärusteks, kliendi ja/või muu probleemi lahendamisks.

Reklaamitegevused

Nagu eelpool mainitud, kasutame Teie isiklikku teavet Teile suunatud reklaamide ja/või turunduskommunikatsiooni edastamiseks, mis meie arvates võiksid just Teile huvi pakkuda.

Sihtreklaamide kohta lisateabe saamiseks külastage Network Advertising Initiative’i (NAI) hariduslehte aadressil: http://www.networkadvertising.org/understandingonlineadvertising/howdoesitwork

Sihtreklaamidest saate loobuda, kasutades järgmisi linke: – Facebook:

https://www.facebook.com/settings/?tab=adsGoogle

https://www.google.com/settings/ads/anonymousBing

https://advertise.bingads.microsoft.com/enus/resources/policies/personalizedads

Lisaks võite mõnest mainitud teenusest loobuda, külastades Digitaalreklaamide Alliansi loobumisportaali aadressil: http://optout.aboutads.info/

Teadmiseks kliendile

Kui Te olete Euroopa elanik, on Teil õigus ligi pääseda meie valduses olevale Teie isiklikule informatsioonile ja paluda, et Teie isiklikud andmed kas parandataks, uuendataks või kustutataks.

Kui olete Euroopa elanik, tuleb arvestada ka asjaoluga, et töötleme teie andmeid selleks, et täita teiega sõlmitud lepinguid ( veebilehel sooritatud toimingud) või järgida muul viisil ülaltoodud õigustatud ärihuve. Lisaks palume pöörata tähelepanu sellele, et teie andmeid edastatakse ka väljaspool Euroopat, s.h Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

Andmete säilitamine

Pärast tellimuse sooritamist meie veebilehe kaudu, säilitatakse Teie andmed seni, kuni vastavat kirjalikku teavet andmete likvideerimise soovi kohta pole esitatud.

Privaatsuspoliitika, tingimused ja muudatused

Northnavial on õigus seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada/muuta, et kajastada näiteks muudatusi meie tavades või muudel operatiivsetel, juriidilistel või regulatiivsetel põhjustel.

Shopping Cart