Kontakt - Northnavia

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Saada meile päring

Meie kontakttelefon

+372 5625 0717

Info- ja klienditugi

info@northnavia.ee

Esindussalong | Väljastuspunkt

Mööbliga tutvumiseks külastage meid esinduses aadressil Kangru Tee 17

Esindussalong on avatud E-R vahemikus 9:00 – 17:00, L-P kokkuleppel.

Jälgi meie tegemisi


Korduma Kippuvad Küsimused

Allibert vannitoamööbel ja -sisustus tarnitakse Prantsusmaalt ning tarneaeg sõltub eelkõige laoseisust, kuid tavapärane jõuab kaup meieni 2-3 nädalaga pärast tellimuse kinnitamist. Kõik Tartu või Tallinna laos olevad tooted väljastame tellimusele või kauba saabumisele järgneval tööpäeval ning kuller toimetab kauba teieni 2 -3 tööpäeva jooksul. Esitatud tarneajad võivad muutuda meist sõltumatutel asjaoludel.

Sularahas tasumine on täpse raha korral võimalik Northnavia Eesti esindussalongis, aadressil Kangru Tee 17 B2, Harjumaa. Veebipoes on võimalik tasuda krediitkaardi, pangalingi või pangaülekandega. Makseviiside kohta saab rohkem lugeda meie maksetingimuste lehelt.

Võimaldame Northnavia e-poest tellitud kaupa tagastada 14 päeva ja seda alates kauba kättesaamise hetkest. Täpsema info saamiseks tutvu meie tagastamise tingimustega.

Osalise tootevalikuga on võimalik tutvuda Northnavia esindussalongis aadressil Kangru Tee 17 B2, Harjumaa. Kataloogi valik on siiski kõige suurem ja täpsem ning soovi korral võib alati pilte, jooniseid ja lisainformatsiooni küsida kasutades olemasolevat päringuvormi.

Mõnel transpordiga tegeleval ettevõttel võtab vahel kuni 5 tööpäeva aega süsteemis staatuste uuendamine seega muretsemiseks pole põhjust. Kui Teie kauba staatus pole rohkem kui 7 tööpäeva jooksul muutunud, on Teie kaup ilmselt tollis töötlemisel.

Allibert omab kehtivat FSC​​ ja PEFC tarneahela ning metsamajandamise sertifkaati, mis annavad tunnistust, et tootja ei kahjustaks keskkonda ega inimesi ning on kooskõlas ülemaailmselt tunnustatud sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste standarditega.

Allibert PEFC – PEFC CH15/1077.00 | PEFC/10-31-3046
Allibert FSC – SGSCH-COC-110018-D | FSC-C126761

Shopping Cart
Scroll to Top