Kontakt - Northnavia

Saada meile päring

Meie kontakttelefon

+372 5816 2265

Info- ja klienditugi

info[at]northnavia.ee

Esindussalong | Väljastuspunkt

Meie Eesti esindussalong ei ole veel avatud, kuid kõiki meie tooteid on võimalik sellegipoolest tellida e-poest. Mööbli väljastuspunkt asub aadressil Valdeku 168, Tallinn.

AT Varahaldus OÜ | 16216481

Kasulikud viited


Korduma Kippuvad Küsimused

Kui pikk on tarneaeg?

Allibert vannitoamööbel ja -sisustus tarnitakse Prantsusmaalt ning tarneaeg sõltub eelkõige laoseisust, kuid tavapärane jõuab kaup meieni 2-3 nädalaga pärast tellimuse kinnitamist. Kõik Tartu või Tallinna laos olevad tooted väljastame tellimusele või kauba saabumisele järgneval tööpäeval ning kuller toimetab kauba teieni 2 -3 tööpäeva jooksul. Esitatud tarneajad võivad muutuda meist sõltumatutel asjaoludel.

Kas sularahas on samuti võimalik maksta?

Sularahas tasumine ei ole hetkel võimalik, kuna Northnavia Eesti esindussalong ei ole veel avatud. Tasuda on võimalik krediitkaardi, pangalingi või pangaülekandega. Makseviiside kohta saab rohkem lugeda meie maksetingimuste lehelt.

Soovin kaupa tagastada, milline on teie tagastuspoliitika?

Võimaldame Northnavia e-poest tellitud kaupa tagastada 14 päeva ja seda alates kauba kättesaamise hetkest. Täpsema info saamiseks tutvu meie tagastamise tingimustega.

Kas ja kuhu oleks võimalik tulla toodetega tutvuma?

Northnavia veebipoe isiklik näidistesaal ei ole veel avatud ning on valmimisel. Seni on võimalik piiratud valikuga tutvuda meie partneri juures (Valdeku 168). Kataloogi valik on siiski kõige suurem ja täpsem ning soovi korral võib alati pilte, jooniseid ja lisainformatsiooni küsida kasutades olemasolevat päringuvormi.

Kauba jälgimise staatus pole juba mitu päeva muutunud?

Mõnel transpordiga tegeleval ettevõttel võtab vahel kuni 5 tööpäeva aega süsteemis staatuste uuendamine seega muretsemiseks pole põhjust. Kui Teie kauba staatus pole rohkem kui 7 tööpäeva jooksul muutunud, on Teie kaup ilmselt tollis töötlemisel.

Kas teie tooted on Euroopas sertifitseeritud?

Allibert omab kehtivat FSC​​ ja PEFC tarneahela ning metsamajandamise sertifkaati, mis annavad tunnistust, et tootja ei kahjustaks keskkonda ega inimesi ning on kooskõlas ülemaailmselt tunnustatud sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste standarditega.

Allibert PEFC – PEFC CH15/1077.00 | PEFC/10-31-3046
Allibert FSC – SGSCH-COC-110018-D | FSC-C126761

Shopping Cart
Scroll to Top