Vannitoamööbel - Northnavia

Vannitoamööbel

Näitan 1–12 tulemust 135-st

Vannitoamööbel ja vannitoamööbli komplektid
Vannitoamööbel – vannitoamööbliks liigitatakse erinevad sisustuselemente, mis on iseloomulikud ja mida oleme harjunud nägema ning kasutama vannitubades. Tavapäraselt kui kuuleme sõna vannitoamööbel, tulevad meile esmalt mõttesse vannitoakapid, kuid tegelikkuses on valik palju laiem. Vannitoamööbliks klassifitseeruvad näiteks erinevad vannitoa valamukapid, vannitoa põrandakapid, vannitoa seinakapid, vannitoariiulid, vannitoa peegel ja palju muud. Vannitoamööbli valmimisel on oluline arvestada olemasoleva või kavandatava ruumi suurust, ruumilahendust ja kujundust ning iseenda hoiustus harjumusi. Enne mööbli soetamist tuleks vannitoa mõõtmeid hinnata mõõdulindi abil ning samuti on soovituslik joonistada tavalisele paberile ruumi mustand. Sõltuvalt soovitud stiilist ja ergonoomikast on teil valida disain vannitoamööbli, kaasaegse vannitoamööbli või klassikalise vannitoamööbli vahel.

Vannitoamööbel võib olla valmistatud erinevatest materjalidest, sealhulgas naturaalsest puidust, puitlaastplaadist, keskmise tihedusega puitkiudplaadist (MDF), aga ka plastikust, sepistatud rauast ja klaasist. Oleme harjunud nägema, et klassikaline mööbel on tihti odavama poolsem, kuid tegelikkuses panevad põhiliselt hinna paika siiski kasutatud materjalid, nende kvaliteet ja paksus.
Täispuidust vannitoamööbel
Täispuidust valmistatud vannitoamööblit toodetakse domineerivalt eksootilisest puidust, mis on vähem vastuvõtlik niiskusele ja sellest tulenevalt ka lihtsam hooldada. Enamik täispuidust vannitoamööblit koosneb tiikpuust, eukalüptist, mahagonist või bambusest. Samuti on Eestis levinud ka tamm, kask ja mänd. Täispuidu peamisteks eelisteks on vaieldamatult lihtne hooldus, kõrge vastupidavus ja tekstuuri unikaalsus.
Puitlaastplaadist vannitoamööbel
Tavapäraselt on vannitoamööbel valmistatud hoopis kõrgema kvaliteediga puitlaastplaadist, mis on lamineeritud erinevate dekooridega. Samuti kasutatakse laminaadi asemel ka melamiini, millega saab samamoodi anda mööblile esteetilise välimuse. Puitlaastplaadist vannitoamööblit on soovitatav kaitsta liigse märgumise eest, sest materjal on vastuvõtlikum niiskusega seotud kahjustustele. Puitlaastplaadist mööbel on kaalult kerge ning seda on lihtne puhastada.
Puitkiudplaat vannitoamööbel
Keskmise tihedusega puitkiudplaat ehk MDF on samuti mööblitööstuses tuntud komposiitmaterjal. Sellest materjalist mööbel on samuti kaetud dekooriga ja enamasti lakitud. Omadustelt on MDF vannitoamööbel kvaliteetsem ja hinnalt kallim kui puitlaasplaadist mööbel.
Vannitoamööbli müük
Northnavia vannitoamööbli valikus on esindatud kaks Euroopas tuntud kaubamärki, milleks on eksklusiivsem Prantsusmaa päritolu Allibert ja soodsam Ukrainast pärit Mirater. Samuti leiab meie kataloogist mööblit, mis on juba tehases monteeritud või vajavad iseseisvat kokkupanemist.

Shopping Cart