Samblapaneelid - Northnavia

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Samblapaneelid

Filter products Showing the single result

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Laius (mm)

Paksus

Päritolumaa

Värv

Tootefiltrid Showing the single result

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Laius (mm)

Paksus

Päritolumaa

Värv

Stabiliseeritud samblapaneelid, oaas oma vannitoas 

Kas soovite lisada oma vannituppa looduslähedast tooni, mis oleks nii ilus kui ka vähe hooldust nõudev? Kui jah, siis on stabiliseeritud samblapaneelid ideaalne lahendus. Stabiliseeritud samblapaneelid annavad teie vannitoale oaasilaadse tunnetuse, muutes selle rahulikuks ja kutsuvaks ruumiks. Paneele on lihtne paigaldada ja need vajavad väga vähe hooldust, mis tähendab, et saate nautida looduse ümbritsetud rahustavat mõju, ilma et peaksite muretsema hoolduse pärast. Samblapaneelid ei too teie vannituppa mitte ainult täiendavat ilu, vaid pakuvad ka mitmeid muid eeliseid, sealhulgas paremat akustikat.

Sissejuhatus stabiliseeritud samblapaneelidesse

Stabiliseeritud samblapaneelid on looduslik ja keskkonnasõbralik alternatiiv sünteetilistele materjalidele, mida saab kasutada teie vannitoa ümberkujundamiseks. Paneelid on valmistatud kontrollitud keskkonnas kasvatatud samblast, nii et see muutub jätkusuutlikuks ja taastuvaks ressursiks. Seejärel liimitakse sammal võrgukihile, et luua veekindel pind, mida saab kasutada mitmesugustes rakendustes, sealhulgas seinakattematerjalina, dekoratiivsetes skeemides ja funktsiooniseintes. Paneele on lihtne paigaldada ja need vajavad väga vähe hooldust, mis tähendab, et saate nautida looduse rahustavat mõju, ilma et peaksite muretsema hoolduse pärast. Paneelid on saadaval mitmes värvitoonis, nii et saate hõlpsasti leida oma vannitoa olemasoleva sisustusega sobiva paneeli. Stabiliseeritud samblapaneelid on suurepärane valik vannitoaseintele, sest need on vee- ja hallituskindlad, mis tähendab, et te ei pea muretsema veekahjustuste või hallituse tekkimise pärast.

Samblapaneelide paigaldamine

Samblapaneelide ehk samblaseina paigaldamine on lihtne ja sirgjooneline. Kõigepealt tuleb veenduda, et sein on puhas, kuiv ja mustusest vaba. Seejärel võtke paneeli ja asetage see vastu seina, märkides näiteks hariliku pliiatsiga õrnalt paneeli piirjooned. Seejärel pange paneel korraks kõrvale ning kandke seinale paigaldusliim. Liimi pealekandmiseks kasutage näiteks silikoonipüstolit. Asetage paneel liimi peale vastu seina ning loksutage seda õrnalt paremale ja vasakule nii, et paneeli tagus oleks kindlalt vastu seina ja jätke see seejärel kuivama.

Stabiliseeritud samblapaneelide hooldamine

Vajalik hooldustöö sõltub sellest, millise stabiliseeritud samblapaneeli te otsustate soetada. Tavapäraselt ei vaja enamik samblapaneele sisuliselt üldae hooldust. Peate lihtsalt veenduma, et puhastate paneele regulaarselt, et vältida mustuse kogunemist. Paneelide puhastamiseks ja tolmu eemaldamiseks soovitame kasutada asuta ainult õhku, näiteks jaheda režiimiga fööni või väga nõrgal režiimil tolmuimejat. Stabiliseeritud samblast sein ei vaja kastmist, väetamist, valgust ega pügamist.

Kokkuvõte

Stabiliseeritud samblapaneelid on ilus keskkonnasõbralik alternatiiv sünteetilistele materjalidele, mida saab kasutada oma vannitoa muutmiseks. Paneelid on valmistatud looduses kasvatatud samblast ning täielikult toksiliste ainete vabad. Paneelid on saadaval mitmes värvitoonis, nii et saate hõlpsasti leida paneeli, mis sobib teie vannitoa olemasoleva sisustusega. Stabiliseeritud samblapaneele on lihtne paigaldada ja need vajavad väga vähe hooldust, mis tähendab, et saate nautida looduse rahustavat mõju, ilma et peaksite muretsema hoolduse pärast.

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas samblapaneele hooldada?

Stabiliseeritud samblapaneelid on hooldusvabad. Stabiliseeritud samblapaneelide hooldus piirdub vaid vähese tolmu eemaldamisega. Stabiliseeritud samblast sein ei vaja kastmist, väetamist, valgust ega pügamist.

Kuidas hoida samblapaneelide eluiga?

Stabiliseeritud samblapaneelide eluea tõstmiseks väldi sambla tihedat katsumist ning hoia seda otsese päikese käest eemale. Paiguta samblapaneelid kütteseadmest eemale. Samblapaneelid on mõeldud sisetingimustesse ega sobi õue. Tolmust puhastamiseks kasuta ainult õhku, näiteks jaheda režiimiga fööni või väga nõrgal režiimil tolmuimejat.

Kui kaua samblapaneelid püsivad?

Olenevalt tootjast loetakse samblapaneelide elueaks 2-8 aastat. Stabiliseeritud sambla eluiga on võimalik hoida eelnevalt nimetatud soovitusi järgides.

Shopping Cart
Scroll to Top