Vann - Northnavia

Vann

Näitan 1–12 tulemust 22-st

Vann

Vannid ei vaja tutvustust, vann on vannitoa keskne osa, selle järgi on mitmetes keeltes saanud vannituba ka oma nime.

Meie tootevalikust leiab  akrüülvanne. Akrüül on materjal, mis on läikiv ning emailitud malmvannile sarnase välimusegal. Akrüül on väga vastupidav, tuhmub vähe ning on kergem, kui näiteks malm- või kivivannid.

Erinevad vannitüübid

Klassikaline vann

Klassikaline vann – milles pestes ja lõõgastudes paljud meist üles kasvanud on. Klassikaline vann on üldjuhul kolme kinnituva seinaga vann. Vannitoas asub ta tavaliselt kolme seina vastas ning on suuruselt täpselt nii pikk, kui on nende kahe vastastikuse seina vaheline kaugus, kus vann asetseb.

Nurgavann

Sarnaselt klassikalisele vannile on nurgavann samuti seinale kinnituv, kuid seda ainult ühelt-kahelt küljelt. Nurgavann on laiem, kui klassikaline vann ja annab rohkem ruumi liikumiseks. Nurgavann on hea valik väiksemasse vannituppa, kuhu pikkuselt klassikaline vann ära ei mahuks või vastupidi suurde vannituppa, kus klassikaline vann väikseks jääb. Tihtipeale on nurgavann aga puhtalt eelistuse küsimus.

Eraldiseisev vann

Eraldiseisvad vannid on enamasti valmistatud malmist või mõnest muust vastupidavamast materjalist, mis teeb nad kaalult raskeks.  Sellised vannid ei ole kinnitatud seina külge ning see annab võimaluse asetada need enda vannitoas kuhu iganes hing ihaldab.

Nostalgilise stiili armastajatele on populaarseks valikuks eraldiseisvad “clawfoot” (tlk. “küünisjalg”) vannod. Need vintage siluetiga vannid on kaldus seljaosaga ning kõrgete sirgete külgedega. Küünisjalg vannid seisavad nelja jala peal. Modernsematel versioonodel eraldiseisvatest vannidest, on seesmine osa on samasugune, nagu küünisjalal, kuid need seisavad oma sirgel põhjal.

Drop-in ehk sisseehitatav vann

Need vannid paigaldatakse juba olemasolevasse vanni raami. Drop-in vannide serv või “huul” on tõstetud ja toetub olemasoleva raami pealmise plaadi peale. Drop-in vannid on väga hea valik vannitubadesse, kus on palju marmorit või muud kivi.

Mullivann

Massaaživannidel või laialdasemalt tuntud kui mullivannidel on düüsid, millest tulev õhuvool tekitab mulle. Neid düüse saab ise enda järgi reguleerida. Seda saab teha kas vanni kontrolleri pealt või manuaalselt düüse keerates.

Meie tootevalikust leiate akrüül-, plastik ja kivimassist valmistatud vannid.

Shopping Cart