Vannitoa aksessuaarid - Vaata Northnavia valikut

Vannitoa aksessuaarid

Vannitoa aksessuaarid

Kahtlemata on vannituba meie majas äärmiselt oluline koht, mida kasutame igapäevaselt. Alates hommikusest hambapesust kuni õhtuse sooja duši või lõõgastava vannini.

Hästi kujundatud vannituba on nii silmale ilus kui ka oma otstarbelt mugav. Kuigi pealtnäha võib tunduda vannitoa sisustamine väikeste detailidega suhteliselt tähtsusetu, siis tegelikult iga väike  element vannitoas muudab selle olemust. Need väiksed detailid aksessuaaride näol peegeldavad inimese interjöörimaitset.  Õige valik aksessuaare muudab vannitoa unikaalseks ning tekitab hubase ja koduse tunde.

Kuigi tihtipeale mõeldakse vannitoa aksessuaaride puhul vaid välimusele ja disainile, siis tegelikult tõeline ilu ei seisne aga ainult selles. Lisaks aksessuaaride  selles, kuidas vannitoa aksessuaarid parandavad sinu vannitoa funktsionaalsust. Õigete aksessuaaride valimisel ja kasutamisel võib ka muidu tüütu tegevus muutuda meeldivaks – näiteks käte või hammaste pesu.

Ilu on vaataja silmades. Kuid aksessuaare valides ei pea muretsema – nende toodete seas on midagi kõigile. Kõige lihtsamast hambaharjahoidjast kuni nutikate seebi dosaatoriteni – võimalusi on lõputult nii visuaalselt kui funktsionaalselt.

Toodete kvaliteedi ja hinna vahe on samuti väga kõikuv.  Igast hinnaklassist on võimalik leida midagi, mis võimaldab täpselt kliendi vajadusele ja võimalustele vastavalt kliendil enda vannituba sisustada.

Vannitoa aksessuaaride müük

Northnavia tootevalikus olevad aksessuaarid on skandinaavia hõngulised, kasutades peamiselt mahedaid värvitoone ning stiilipuhast disaini. Meie eesmärk on inimesteni tuua parim kvaliteet ning seda tasakaalus õige hinnaga.

Meie valikus olevad vannitoa aksessuaarid ning ka ülejäänud tootekollektsioonid on oma olemuselt põhjamaised, meenutades põhjamaade kultuuri, mütoloogiat ja loodust.
Karge ja müstiline, kuid samas hingele soe.

Shopping Cart
Scroll to Top