Vannitoa peeglid - Northnavia

Vannitoa peeglid

Näitan 1–12 tulemust 15-st

Vannitoa peeglid

Mis on vannituba ilma peeglita? Vannitoa peeglid on meile vajalikud igapäevategevustel, näiteks hommikusel hambapesurutiinil ja habeme ajamisel või õhtusel meigieemaldusel. Alates visuaalselt suurema ruumi illusiooni loomisest, valguse ja stiili lisamisest kuni hoiuruumi peitmiseni on peegel vannitoale tähtis funktsionaalne sisustuselement.

 

Kuidas peeglid üksteisest erinevad?

Vannitoa peegli leidmine käib peamiselt inimese enda isikliku maitse järgi, kuid siiski on mõned näpunäited, mida kõrva taha panna, kui vaadata üldist vannitubade ehitust, suurust ja stiili.

Suurus

Vannitoa peeglid erinevad tavalisest peeglist oma mõõtude poolest. Enamus ristküliku/ruudu kujulised vannitoa peeglid on valmistatud suurustes, mis sobiksid vannitoa valamukapiga. Muidugi on eranditeks erikujulised peeglid. Valides endale vannitoa peeglit veenduge, et sa ei vali enda valamukapiga võrreldes liiga suurt peeglit. See muudab ala tihti kohmakaks. Samas on ka liiga väike peegel probleemiks, sest sellisel juhul peab enda nägemiseks peeglile lähemale kummardama.

Materjal

Vannitoa peeglid on valmistatud karastatud klaasist. Karastatud klaas on spetsiaalset tüüpi materjal ning loodud ohutust silmas pidades. Materjal läbib spetsiaalse keemilise töötluse, mille järel vormitakse soovitud kuju. Vormimisprotsess toimub kontrollitava temperatuuriga keskkonnas.
Just seetõttu ei purune peegel suurte temperatuurimuutuste või toore jõuga tabades teravateks kildudeks. Selle asemel puruneb karastatud klaasist peegel väikesteks ümarateks tükkideks. Lisaks on olemas ka näiteks laminaadist vannitoa peeglid.

Funktsionaalsus

Vannitoa peegleid on üldiselt struktuuri poolest kolme sorti: Kapiga, ilma ja riiuli(te)ga. Peegelkapp ja riiuli(te)ga vannitoa peegel on väga hea valik väiksemasse vannituppa, kus hoiustusruumi oleks juurde vaja.  Peegelkapp on hea valik, kui tahad hoiustatud esemeid silma alt ära panna.

Valgustatud LED vannitoa peegel

Valgustatud LED vannitoa peegel on mugav ja energiasäästlik valik, kui soovid enda vannituppa valgustatud peeglit. Tänu LED-valgustuse paindlikkusele ei piirdu sa vaid ruudu- ja ristkülikukujuliste peeglite valikuga. LED-id on palju väiksemad kui teised pirnid, nii et tootjad saavad neid paigutada peaaegu kõikjale, kus nad soovivad. See annab neile palju rohkem vabadust olla tegeliku peegli enda kujundusega loominguline.

Uduvastane vannitoa peegel

Vannitoa peegel muutub üldiselt uduseks tänu sellele, et ruum muutub kiiresti soojemaks, kuid peegli temperatuur ei muutu. Siis tekib peeglile kondenseerumisest tulenev „udu“. Kuigi see ei pruugi olla suur probleem, on üpris tüütu peale igat duši all käimist või vannitamist hakata peeglit kasutamiseks puhastama. Rääkimata sellest, et pidev peegli nühkimine ja puhastamine siiski kulutab peegli kattepinda. Uduvastaseid peegleid on kahte sorti. Sellised, mis on töödeldud uduvastaseks (neil on peal uduvastase materjali kiht) ja soojendusega uduvastased peeglid.

Soojendusega peeglitel on peegli tagaküljel elektriline moodul, mis hoiab peegli temperatuuri üleval. On selliseid, millel soojendus töötab justkui pidevalt (või siis tuleb ise endal lüliti vahele panna) ning ka selliseid, millel on peegli peal sensor, millega soojustus sisse-välja lülitada.

Uduvastased peeglid hoiavad kokku aega, on mugavad ning pikendavad ka peegli pinna eluiga.

Shopping Cart