Seina- ja põrandaplaadid - Vaata Northnavia valikut

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Seina- ja põrandaplaadid

Filter products Showing 1 - 12 of 68 results

Tootevalik

Tootja

Kasutuskoht

Kollektsioon

Laius (mm)

Pikkus (mm)

Materjal

Pakend

Paksus

Päritolumaa

Pealispind

Värv

Viimistlus

Tootefiltrid Showing 1 - 12 of 68 results

Tootevalik

Tootja

Kasutuskoht

Kollektsioon

Laius (mm)

Materjal

Pakend

Paksus

Päritolumaa

Pikkus (mm)

Pealispind

Värv

Viimistlus

Original price was: 20 €.Current price is: 17 €.

Original price was: 22 €.Current price is: 17 €.

Original price was: 14 €.Current price is: 11 €.

Original price was: 18 €.Current price is: 13 €.

Original price was: 19 €.Current price is: 14 €.

Original price was: 21 €.Current price is: 18 €.

Rohkem tooteid pole.

Seina- ja põrandaplaadid

Sisekujunduse puhul võivad kõige väiksemad detailid avaldada kõige suuremat mõju. Alates värvivärvide ja tapeetide valimisest kuni mööbli ja aksessuaarideni on ruumi kujundamisel algusest lõpuni palju tegureid. Üks selline detail on plaadid – olgu need siis seintel või põrandal. Olenemata sellest, kas loote nendega aktsendiseina või katate nendega kogu oma kodu, on plaat muutunud uskumatult populaarseks ja kättesaadavaks materjaliks disainerite jaoks, kes soovivad oma projektidele lisada midagi erilist. Keraamilistest plaatidest ja kiviplaatidest alates on olemas erinevaid plaadiinstallatsioonide tüüpe, mida peate enne lõpliku otsuse langetamist tundma. Vaatleme mõningaid plaatide paigaldamise põhitõdesid.

Miks kasutada plaate?

Seina- ja põrandaplaadid on suurepärane võimalus lisada oma koju midagi erilist, olgu selleks siis köögi värskendamine, vannitoa uuendamine või luksusliku ilme loomine elutoas. Plaatidega paigaldamine kestab tavaliselt kauem kui muud materjalid, näiteks puit või vaip, ning neid saab kasutada paljudes erinevates keskkondades, alates äriruumidest kuni teie kodu sissepääsudesse. Plaadid on populaarne valik mitmel põhjusel, sealhulgas seetõttu, et neid on lihtne puhastada ja hooldada ning neid on saadaval paljudes erinevates värvides, stiilides ja materjalides. Seina- ja põrandaplaatide liike on palju, nii et saate otsida oma stiilile ja eelarvele sobiva välimuse ja tunnetuse.

Kuidas seina- ja põrandaplaate paigaldatakse?

Sõltuvalt valitud plaadi tüübist on olemas erinevad plaatide paigaldustehnikad. Mõned plaadid tuleb kleepida teie seinale, teised paigaldatakse “ujuvana”. Olenemata sellest, kas plaat on liimitud või ujuv paigaldus, peate enne paigaldamist veidi arvutama. Teades, kui palju plaate te vajate, saate välja arvutada, mitu rida ja veergu tuleb paigaldada. Võtke arvesse plaatide suurust (mõned on suuremad kui teised), ruumi suurust ja seda, kas te lõikate plaate. Kui liimite plaate seinale, veenduge, et kasutate selleks sobivat liimi. Kui kasutate keraamilisi plaate, leidke liim, mis on vähese veesisaldusega ja mõeldud kasutamiseks keraamiliste plaatide puhul. Kui kasutate marmorplaate, otsige liimi, mis on mõeldud kiviplaatide jaoks. Pidage meeles, et kuigi keraamilised ja marmorplaadid on erineva tekstuuriga, on neil samad liimiomadused. Kui paigaldate vinüülplaate, võite kasutada universaalset ehitusliimi.

Erinevad plaatide materjalid

Kui tegemist on kodu interjööriga, on plaadid parim valik. Need lisavad teie kodule tekstuuri, värvi ja stiili väga mõistliku hinnaga. Tänapäeval on turul saadaval suur valik plaatimisvõimalusi. Saate valida looduskiviplaatide, keraamiliste plaatide, portselaniplaatide või klaasplaatide vahel. Igal neist plaaditüüpidest on omad eelised ja puudused. Kui mõtlete uue plaadi paigaldamist oma vannituppa või kööki – või kuhugi mujale kodus -, aitab see artikkel otsustada, milline materjal on teie ja teie ruumi jaoks sobiv. Vaatame allpool iga plaaditüübi plusse ja miinuseid – ja seda, milleks need kõige paremini sobivad:

Keraamilised plaadid

Keraamilisi plaate on saadaval suures hulga värvide ja viimistluste valikus, nii ühevärvilisi kui ka mustrilisi. Need on kauakestvad ja kergesti puhastatavad. Need ei sobi siiski põrandaküttega köökidesse, sest need ei ole selleks mõeldud.

Plussid – lai värvide ja mustrite valik, lihtne puhastada, kauakestev, sobib põrandaküttega.

Miinused – Võib olla raskem lõigata kui looduskiviplaate, ei sobi põrandaküttega köökidesse.

Portselanist põrandaplaadid

Kui otsite ilusat ja kauakestvat plaatimist, on portselanplaadid suurepärane valik. Portselaniplaadid on saadaval mitmesugustes värvides, mustrites ja viimistlustes, mis teevad neist suurepärase valiku teie kodu mis tahes ruumi. Enne portselanist põrandaplaatide paigaldamist veenduge, et need on teie soovitud ruumi jaoks sobivad. Mõned portselaniplaadid sobivad kasutamiseks siseruumides, samas kui teised on valmistatud välitingimustes kasutamiseks.

Plussid – kauakestev, esteetiliselt ilus ning mitmesuguste valikutega. Kerge hooldada.

Miinused – iga portselani sort ei sobi siseruumidesse. Hülgab soojust – väga külm plaat, mis vajab üldiselt vaipa.

Betoonplaadid

Betoonplaadid on vastupidavad ja sobivad suurepäraselt suure liiklusega aladele. Samuti on neid lihtne paigaldada ning neid on saadaval paljudes erinevates värvides ja viimistlustes, nii et saate luua täpselt sellise välimuse, nagu soovite. Need võivad olla poorsed, seega ei pruugi need sobida kööki, kui teil on väike laps, kes alles õpib kõndima.

Plussid – Vastupidav, lihtne puhastada, lihtne paigaldada, suur värvide ja mustrite valik, võib olla tekstuurne, sobib suure liiklusega aladele.

Miinused – Võib olla poorne, ei pruugi sobida väikestele lastele.

Kiviplaadid

Kui soovite oma koju ainulaadset ja stiilset välimust, on kiviplaatidest plaatimine suurepärane valik. Kiviplaate on palju erinevaid, sealhulgas marmor, graniit, lubjakivi, oonüks ja travertiin. Kuna kivi on looduslik materjal, on iga plaat veidi erinev, mis lisab sellele veelgi rohkem võlu. Enne kiviplaatide paigaldamist veenduge, et testite plaatide niiskuskindlust. Kui paigaldate kivi veevõtukoha, näiteks valamu lähedusse, kasutage plekkimise ja värvimuutuse vältimiseks tihendajat. Ja kui paigaldate kiviplaadid õue, otsige plaate, mis on valmistatud välitingimustes kasutamiseks.

Plussid – kauakestev, naturaalne.

Miinused – väga raske kivi, poorne, raskesti puhastatav.

Klaasplaadid

Klaasi on lihtne puhastada ja seda on saadaval mitmesugustes värvides ja viimistlustes, sealhulgas mattklaasist ja peegelklaasist. See ei purune kergesti, seega sobib suurepäraselt suure liiklusega ruumidesse. See võib olla veidi kallim kui teised plaatmaterjalid ja seda võib olla raske paigaldada.

Plussid – Lihtne puhastada, kauakestev, sobib suure liiklusega aladele, lihtne paigaldada, suur värvide ja mustrite valik.

Miinused – Kallim kui teised plaatmaterjalid, võib olla raske lõigata ja murda.

Graniitplaadid

Graniit on looduslik kivi, mida saab kasutada nii põranda- kui ka seinaplaatidena. See on saadaval paljudes erinevates värvides, nii et saate valida oma ruumi jaoks sobiva välimuse. See võib olla kallim kui teised plaatmaterjalid ja see on küllaltki poorne.

Plussid – vastupidav, kergesti puhastatav, lihtne paigaldada, suur värvide ja mustrite valik, sobib suure liiklusega ruumidesse.

Miinused – Võib olla poorne, kallim kui teised plaatmaterjalid.

Marmorplaadid

Marmor on looduslik kivi, mis on luksuslik plaatimisvõimalus. Seda on saadaval paljudes erinevates värvides ja ka lihvitud viimistlusega, mis on vähem läikiv kui tavaline poleeritud marmor. See on poorsest materjalist, mistõttu ei pruugi see sobida väikestele lastele.

Plussid – vastupidav, kergesti puhastatav, lihtne paigaldada, suur värvide ja mustrite valik, sobib suure liiklusega aladele.

Miinused – On poorne, kallim kui teised plaatmaterjalid.

Vinüül- ja paindlikud plaadid

Vinüülplaadid on vastupidavad, neid on lihtne puhastada ja neid on saadaval paljudes erinevates värvides ja mustrites. Need sobivad hästi suure liikumisaktiivsusega aladele ning sobivad suurepäraselt köökidesse ja vannitubadesse. Need võivad olla kallimad kui muud plaatmaterjalid.

Plussid – vastupidav, kergesti puhastatav, kauakestev, sobib suure liiklusega aladele, lihtne paigaldada.

Miinused – kallimad kui teised plaatmaterjalid, võib olla raske lõigata ja puruneda.

Kokkuvõte

Nüüd teate veidi rohkem kõigist erinevatest plaatmaterjalidest. Milline neist on sinu lemmik? Enne otsuse langetamist pidage meeles, kui sageli ruumi kasutatakse, kui palju on seal liikumist ja milleks seda ruumi kasutatakse. Lisaks mõtle oma eelarvele ja sellele, kui lihtne on plaate paigaldada. Kogu seda teavet silmas pidades peaksite olema võimeline tegema teadliku otsuse selle kohta, milline plaatmaterjal on teie koju parim.

Shopping Cart
Scroll to Top