Vannitoa komplektid - Vaata Northnavia valikut

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Vannitoa komplektid

Filter products Showing all 8 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Komplekteeritus

Laius (mm)

Materjal

Paigaldusviis

Päritolumaa

Värv

Tüüp

Viimistlus

Tootefiltrid Showing all 8 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Komplekteeritus

Laius (mm)

Materjal

Paigaldusviis

Päritolumaa

Värv

Tüüp

Viimistlus

Original price was: 407 €.Current price is: 346 €.

Vannitoa komplektid

Vannitoa komplekti valides tuleb hoolikalt mõelda, mida sul vaja on. Kas on vaja juurde hoiustamiseks kappe, kas soetada LED peegel või peegelkapp? Kas kasutada põrandal seisvat valamukappi või seinale kinnituvat?

Millist tüüpi vannitoa komplekt valida?

Vannituba pakub erinevaid võimalusi, kui tegemist on mööbli kaasamisega. Hinnake, kuhu see võiks teie tuppa sobida:

Põrandamööbli hulka kuuluvad kapid ja riiulid. See on kergesti ligipääsetav, kuid tuleb hoolikalt planeerida, et ruum jääks võimalikult avaraks ja liikumine oleks lihtne.

Seinale paigaldatav vannitoamööbel hõlmab väiksemaid esemeid, nagu kapid, ravimikapid ja peegelkapid, aga ka suuremaid seinale riputatavaid tualettruume, mille all on kapi või sahtlid ja üleval valamu.

Seinale paigaldatava mööbli eeliseks on, et selle all olev põrand jääb nähtavale, mis jätab mulje lisaruumist, mis on ideaalne väikeste vannitubade või hõivatud pere vannitubade hoiustamiseks.

Vannitoa komplektide stiilid

Vannitoa komplekt võib olla kaasaegne ja minimalistlik või olla klassikalisema väljanägemisega. Või miks mitte – segu mõlemast. Muidugi on tegelikult stiile rohkem: boheem, loft-style, traditsiooniline, farm-style, maksimalism jne.

Kaasaegne komplekt

Kaasaegne komplekt on sageli valge ja sageli läikiva viimistlusega, mis peegeldab valgust, et väike vannituba tunduks suuremana. Nagu valge sari, on ka selle värvi mööbel neutraalne taust, millele saab lisada värvi odavamate ostudega, näiteks rätikutega. Uksed ja sahtlid on sageli elegantsete baarikangidega või ilma käepidemeta. tihtipeale kasutatakse tasapinnapealset valamut, mis on näiteks kivimassist või keraamikast.

Tahad vaheldust valgele? Otsi moodne vannitoa komplekt, mis on halli või pruuni neutraalsetes toonides või, kui soovite vanni ja valamu silmatorkava kontrasti, musta värvi.

Alternatiivina võiks kaaluda kaasaegset vannitoamööblit, millel on puidu välimusega viimistlus või spoon, et lisada dekoratiivset huvi ja sooja kontrasti valgesse ruumi, kus valitseb valge.

Traditsiooniline vannitoa komplekt

Traditsiooniline vannitoa komplekt on sageli Shaker-stiilis paneelidega uksed ja värvitud puidust viimistlus valge või naturaalvalge, halli või rohelise värviga, samas kui kappide ustel ja sahtlitel on pigem nupud kui käepidemed. See täiendab traditsioonilises stiilis vannid, valamud ja tualetid. Ka traditsioonilise mööbli piirjooned võivad mõnikord olla kurvilisemad.

Millest on vannitoa komplektid valmistatud?

Vannitoamööbel on mõeldud selleks, et tulla toime ruumi niiske õhkkonnaga. See on sageli valmistatud MDF- või MFC-plaadist (melamiiniga kaetud puitlaastplaat) ning võib olla viimistletud vinüül-, akrüül- või laminaatviimistlusega, aga ka puiduvineeriga turu kõrgemas otsas.

Puitmööblit kasutatakse ka vannitoa komplektide puhul ning see on üldiselt konstrueeritud ja viimistletud nii, et see oleks vannitoa niiskes keskkonnas vastupidav.

Tööpinnad võivad olla luksuslikumatest materjalidest, näiteks marmorist, klaasist või graniidist, või õmblusteta tahkete pindadega.

Peegelkapid on tavaliselt valmistatud roostevabast terasest.

Valamud on üldiselt valmistatud akrüülist, kivimassist või polümeerbetoonist.

Mida peaksid teadma vannitoa komplektide kohta?

Seina võib olla vaja tugevdada, et toetada seinale paigaldatud mööblit. Rääkige nõu saamiseks ehitajaga.

Nurgamööbel, kas põrandale või seinale paigaldatav, võimaldab sul luua väikeses vannitoas täiendavat hoiuruumi.

Valige kõrged mööbliesemed, mis maksimeerivad vertikaalset hoiustamist, et kasutada “surnud” ruumi ära.

Pööra tähelepanu sellele, kui kaugele vannitoamööbli uksed ja sahtlid avanevad, et vältida kokkupõrkeid teiste mööbliesemete või ustega.

Korduma kippuvad küsimused

Mis materjalist vannitoakomplekt valida, et see hiljem ei punduks?

Vannitoamööbli tootmisel kasutatakse erinevaid materjale, millest enamus põhineb siiski puidul. Levinuimad on „melamiinplaat“ ehk viimistletud puitlaastplaat, puitkiudplaat (MDF või HDF), vineerplaat, täispuit. Kõik nimetatud materjalid sobivad vannituppa ning on tavapäraselt töödeldud niiskuskindlaks, kuid otsest kontakti veega ei taha neist ükski. Vee sattumisel mööblile eemaldage see tavalise kuiva lapiga ning selle lihtsa tegevusega hoiate ära võimaliku turbumise ehk mööbli pundumise.

Shopping Cart
Scroll to Top