| Kaal | 5,81 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 109 × 37 × 7 cm |
| Värv | Kroom |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kollektsioon | Alpinia |
| Materjal | Teras |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Kuumakaitsega dušikäepide | Ei |
| Pöörliidesega dušivoolik | Ei |
| Dušivooliku pikkus | 1500 mm |
| Tootja garantii | 5 aastat |
| Üladuši läbimõõt | 250 mm |
| Funktsionaalsus | Massaazrežiim (hüdromassaaž), Segatud režiim (kombineeritud), Vihmadušš (vihm) |
| Vee läbilaskvus | 12-14.9 l/min |
Dušikomplekt koos segistiga Deante Alpinia, kroomitud
373,15 € Algne hind oli: 373,15 €.264,94 €Current price is: 264,94 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Deante Alpinia on dušikomplekt, mis sialdab vihma- ja käsiduši koos segistiga. Anti-Calc süsteem vähendab katlakivi ladestumist ja pikendab dušipea eluiga.
- Üladuši reguleeritav kõrgus: 109-163 cm;
- silikoonist düüsid vähendavad katlakivi ladestumist ja hõlbustab selle eemaldamist;
- üliõhuke dušipea koos reguleeritava kaldega;
- võimaldab muuta käsiduši pihustusrežiimi.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.110,84 €Current price is: 110,84 €.
221,46 € Algne hind oli: 221,46 €.157,24 €Current price is: 157,24 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
Seotud tooted
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
216,79 € Algne hind oli: 216,79 €.153,92 €Current price is: 153,92 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.190,38 €Current price is: 190,38 €.
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.140,67 €Current price is: 140,67 €.






