| Kaal | 5,81 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 110 × 36 × 7 cm |
| Värv | Kroom |
| Kollektsioon | Coriander |
| Materjal | Plastik, Teras |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Kuumakaitsega dušikäepide | Ei |
| Pöörliidesega dušivoolik | Ei |
| Dušivooliku pikkus | 1500 mm |
| Tootja garantii | 5 aastat |
| Üladuši läbimõõt | 250 mm |
| Funktsionaalsus | Vihmadušš (vihm) |
| Vee läbilaskvus | 12-14.9 l/min |
Dušikomplekt koos segistiga Deante Coriander, kroom
303,14 € Algne hind oli: 303,14 €.215,23 €Current price is: 215,23 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Deante Coriander on ümar dušikomplekt, mis sialdab vihma- ja käsiduši koos segistiga. Anti-Calc süsteem vähendab katlakivi ladestumist ja pikendab dušipea eluiga.
- Üladuši reguleeritav kõrgus: 110-145 cm;
- silikoonist düüsid vähendavad katlakivi ladestumist ja hõlbustab selle eemaldamist.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.173,81 €Current price is: 173,81 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
Seotud tooted
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.139,02 €Current price is: 139,02 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.155,58 €Current price is: 155,58 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.140,67 €Current price is: 140,67 €.





