| Kaal | 5,81 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 145 × 38 × 7 cm |
| Värv | Kuld |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Arnika |
| Materjal | Messing, Teras |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Kuumakaitsega dušikäepide | Ei |
| Pöörliidesega dušivoolik | Jah |
| Dušivooliku pikkus | 1500 mm |
| Tootja garantii | 5 aastat |
| Üladuši läbimõõt | 250 mm |
| Funktsionaalsus | Massaazrežiim (hüdromassaaž), Segatud režiim (kombineeritud), Vihmadušš (vihm) |
| Vee läbilaskvus | 15-19.9 l/min |
Dušikomplekt koos segistiga Deante Arnika, harjatud kuld
629,85 € Algne hind oli: 629,85 €.447,19 €Current price is: 447,19 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Deante Arnika on ümar dušikomplekt, mis sialdab vihma- ja käsiduši koos segistiga. Anti-Calc süsteem vähendab katlakivi ladestumist ja pikendab dušipea eluiga.
- Üladuši reguleeritav kõrgus: 110-145 cm;
- silikoonist düüsid vähendavad katlakivi ladestumist ja hõlbustab selle eemaldamist;
- tagasivoolukapiga segisti ei lase veel tagasi valguda;
- üliõhuke terasest dušipea koos reguleeritava kaldega;
- võimaldab muuta käsiduši pihustusrežiimi.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.110,84 €Current price is: 110,84 €.
221,46 € Algne hind oli: 221,46 €.157,24 €Current price is: 157,24 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.132,38 €Current price is: 132,38 €.
174,79 € Algne hind oli: 174,79 €.124,10 €Current price is: 124,10 €.
Seotud tooted
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.125,76 €Current price is: 125,76 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.155,58 €Current price is: 155,58 €.
209,80 € Algne hind oli: 209,80 €.148,95 €Current price is: 148,95 €.
174,79 € Algne hind oli: 174,79 €.124,10 €Current price is: 124,10 €.









