| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,7 × 3,6 × 17,9 cm |
| Värv | Valge |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Silia |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Valge valamusegisti Deante Silia 17.9 cm, messing
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.125,76 €Current price is: 125,76 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Valge valamusegisti Deante Silia messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 147 x 179 x 36 mm (laius x kõrgus x diameeter).
- Liigutatav aeraator võimaldab veejuga suunata;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Silia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
202,79 € Algne hind oli: 202,79 €.143,98 €Current price is: 143,98 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
209,80 € Algne hind oli: 209,80 €.148,95 €Current price is: 148,95 €.
Seotud tooted
221,46 € Algne hind oli: 221,46 €.157,24 €Current price is: 157,24 €.
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.173,81 €Current price is: 173,81 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.190,38 €Current price is: 190,38 €.





