| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 22,8 × 3 × 30,5 cm |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Silia |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Must valamusegisti Deante Silia 30.5 cm, messing
216,79 € Algne hind oli: 216,79 €.163,90 €Current price is: 163,90 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Must valamusegisti Deante Silia messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 228 x 305 x 30 mm (laius x kõrgus x diameeter).
- Liigutatav aeraator võimaldab veejuga suunata;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Silia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.164,10 €Current price is: 164,10 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.214,51 €Current price is: 214,51 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
209,80 € Algne hind oli: 209,80 €.167,83 €Current price is: 167,83 €.
Seotud tooted
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.164,10 €Current price is: 164,10 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.205,17 €Current price is: 205,17 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.164,10 €Current price is: 164,10 €.
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.149,90 €Current price is: 149,90 €.






