| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 21,6 × 3,2 × 30,2 cm |
| Värv | Kuld |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Arnika |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Harjatud kuld valamusegisti Deante Arnika 30.2 cm, messing
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.176,90 €Current price is: 176,90 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Harjatud kuld valamusegisti Deante Arnika messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 216 x 302 x 32 mm (laius x sügavus x diameeter).
- Silikoonist aeraator katlakivi hõlpsaks eemaldamiseks;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Arnika seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.181,99 €Current price is: 181,99 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.205,17 €Current price is: 205,17 €.
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.149,90 €Current price is: 149,90 €.
Seotud tooted
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.124,89 €Current price is: 124,89 €.
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.186,51 €Current price is: 186,51 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.154,90 €Current price is: 154,90 €.








