| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 14,7 × 3,6 × 17,9 cm |
| Värv | Titaan |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Silia |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Titaanium valamusegisti Deante Silia 17.9 cm, messing
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.133,90 €Current price is: 133,90 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Titaanium valamusegisti Deante Silia messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 147 x 179 x 36 mm (laius x kõrgus x diameeter).
- Liigutatav aeraator võimaldab veejuga suunata;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Silia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.133,90 €Current price is: 133,90 €.
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.146,30 €Current price is: 146,30 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.202,90 €Current price is: 202,90 €.
Seotud tooted
202,79 € Algne hind oli: 202,79 €.187,00 €Current price is: 187,00 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.164,10 €Current price is: 164,10 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
174,79 € Algne hind oli: 174,79 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.





