| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,3 × 3 × 17 cm |
| Värv | Teras |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Silia |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Harjatud teras valamusegisti Deante Silia 17 cm, messing
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.149,90 €Current price is: 149,90 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Harjatud teras valamusegisti Deante Silia messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 163 x 170 x 30 mm (laius x kõrgus x diameeter).
- Liigutatav aeraator võimaldab veejuga suunata;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Silia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.164,10 €Current price is: 164,10 €.
216,79 € Algne hind oli: 216,79 €.163,90 €Current price is: 163,90 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.140,90 €Current price is: 140,90 €.
Seotud tooted
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.133,90 €Current price is: 133,90 €.
216,79 € Algne hind oli: 216,79 €.163,90 €Current price is: 163,90 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.140,90 €Current price is: 140,90 €.
174,79 € Algne hind oli: 174,79 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.




