| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 21 × 2,6 × 20,8 cm |
| Värv | Kroom |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kollektsioon | Silia |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Seinale kinnitatav |
Kroomitud seinapealne valamusegisti Deante Silia 20.8 cm, messing
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.164,10 €Current price is: 164,10 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Kroomitud seinapealne valamusegisti Deante Silia messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 210 x 208 x 26 mm (laius x sügavus x diameeter).
- Liigutatav aeraator võimaldab veejuga suunata;
- komplekti kuuluvad segisti seinasisesed elemendid;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Silia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.133,90 €Current price is: 133,90 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.202,90 €Current price is: 202,90 €.
209,80 € Algne hind oli: 209,80 €.167,83 €Current price is: 167,83 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.149,17 €Current price is: 149,17 €.
Seotud tooted
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.181,99 €Current price is: 181,99 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.205,17 €Current price is: 205,17 €.
174,79 € Algne hind oli: 174,79 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.149,90 €Current price is: 149,90 €.




