| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 22,7 × 3,2 × 17 cm |
| Värv | Vask |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Temisto |
| Materjal | Messing, Teras |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Harjatud vask valamusegisti Deante Temisto 22.7 cm, messing
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.165,90 €Current price is: 165,90 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Harjatud vask valamusegisti Deante Temisto messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 227 x 170 x 32 mm (kõrgus x laius x diameeter).
- Liigutatav aeraator võimaldab veejuga suunata;
- käsitööna valmistatud elemendid;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Temisto seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.146,30 €Current price is: 146,30 €.
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.181,99 €Current price is: 181,99 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.214,51 €Current price is: 214,51 €.
Seotud tooted
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.133,90 €Current price is: 133,90 €.
216,79 € Algne hind oli: 216,79 €.163,90 €Current price is: 163,90 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.214,51 €Current price is: 214,51 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.




