| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,3 × 3 × 17 cm |
| Värv | Kuld |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Silia |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Harjatud kuld valamusegisti Deante Silia 17 cm, messing
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.154,90 €Current price is: 154,90 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Harjatud kuld valamusegisti Deante Silia messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 163 x 170 x 30 mm (laius x kõrgus x diameeter).
- Liigutatav aeraator võimaldab veejuga suunata;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Silia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.146,30 €Current price is: 146,30 €.
202,79 € Algne hind oli: 202,79 €.187,00 €Current price is: 187,00 €.
216,79 € Algne hind oli: 216,79 €.163,90 €Current price is: 163,90 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
Seotud tooted
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.124,89 €Current price is: 124,89 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.181,99 €Current price is: 181,99 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.149,17 €Current price is: 149,17 €.





