Seinakapid - Northnavia

Seinakapid

Näitan 1–12 tulemust 22-st

Seinakapid

Vannitoakapid jagunevad peamiselt mõõtmete ja kasutus otstarbe järgi. Seinakapid on osa suuremast kategooriast, milleks on vannitoamööbel. Vannitubades võib olla mitmeid erinevate otstarvetega mööbliesemeid. Seinakapid on tihtipeale aga mööbliese, millest vannitoas suure kaarega mööda vaadatakse. Seinakappide valik võib teie vannitoa kujunduse muuta kas paremaks või kordades halvemaks. Õige kapi valik teeb vannitoa aga edevaks ja meeldejäävaks. Seinakappide  valimisel on oluline veenduda, et erinevate vannitoa sisustuselementide materjalid sobiksid omavahel ja vastaks sellele, mida ootad, ning et seinakapid ei jääks edaspidi ette teie teistele mööbliesemetele või teile endale ja jätaks vannituppa piisavalt „hingamisruumi“. Samuti on hea idee kohe alguses mõelda selle peale, millised on sinu hoiustamisharjumused, et mahuks kõik soovitud esemed kenasti seinakappi ära.

Vannitoa seinakapid on saadaval erinevates suurustes. Seetõttu tuleb teie vannituppa kõige paremini sobiva suuruse valimiseks mõõta kapi vaba ruumi. Kui teil on mõõtmed olemas, saate valida seinakapi suuruse.

Kui otsid praktilist hoiulahendust, mis näeb hea välja, siis on näiteks kõrged seinakapid just sinule. Selle seinakapi kõrgus ja suurus annavad rohkelt hoiuruumi, mis muudab selle ideaalseks ruumipäästjaks. See kapp võimaldab veelgi erinevaid vannitoatarvikuid silmapiirilt ära panna, säilitades vannitoas olev disain.

Ka seinakappe on mitmetes erinevates stiilides ja suurustes. Suur ühes osa olev seinakapp või komplekt väikseid; traditsiooniliselt täispuidust mööbel või modernsed MDF materjalist seinakapid?

Seinakapid pesukorviga on näiteks hea viis oma must pesu panna silma alt ära ning  tekitada vannituppa veelgi ruumi juurde.

Antiiksed seinakapid on üldiselt kaetud ornamentidega, kuigi antiikmööbel ei ole üldiselt seinale kinnituv, on tänapäeval valmistatud antiikvälimusega seinakapid üsnagi levinud.

Üleminekudisain ja modernsed seinakapid on hetkel kõige trendikamad valikud tänu enda mitmekülgsele tootavalikule. Kõike alates matt mustast lihtsast modernsest stiilist kuni maksimalistlikest suurte ja värviliste kaunistustega seinakappideni.

Kõigile meeldib koordineeritud välimus vannitoas. Seetõttu peaksite valima seinakapi, mis sobib vannitoa üldise välimusega. Ei ole raske leida sellist kapi, mis sobib teie vannituppa kõige paremini. Minimalistlik disain, mis on kompaktse suurusega, täiendab hästi väikest vannituba. Samas kui ümmargused kapid sobivad suurematesse vannitubadesse. Kui teil on traditsiooniline vannituba, võite valida puidust kapid. MFC- või MDF-kapid seevastu täiendavad moodsaid vannitubasid. Lisaks sellele peaksite kontrollima ka kapide ehituskvaliteeti ja viimistlust.

Kuna vannituba on niiske ruum, tuleb kindlasti arvestada materjalivalikuga. Levinuimateks valikuteks seinakappidel on näiteks puit, MDF ja vineer. Kindlasti on parem variant kasutada lihtsasti puhastatavaid materjale.

Nii, et kuidas valida endale seinakapp?

Uue seinakapi valimisel tuleks kõigepealt võtta arvesse nii mõningaidki asju. Vannitoa suurus ja stiil, see, millised on sinu hoinõuded – see juba lihtstab parima seinakapi valimist.

Hinda oma vajadusi:

Kui palju lisaruumi on sul vaja? Seinakapid on nii paljudes erinevates suurustes ja stiilides, mis sobivad justkui igasse vannituppa. Mida soovid oma vannitoas hoida? Kas on vaja ainult lisariiuleid või on pesukorvi olemasolu seinakapis sinu jaoks oluline?

Määra eelarve:

Enne uue seinakapi ostmist määra kindlasti kindlaks eelarve, mis aitab sul valikuid kitsendada. Mida täpsem on sinu eelarve, seda lihtsam on ära tunda, milliste kappide vahel on võimalik valida.

Mõõtke vannituba:

Hinda oma vannitoakappide jaoks olemasolevat ruumi ja mõõda oma vannituba, samuti ukse- ja aknaavad ning olemasolevad valgustid. Kuna enamus seinakapid on pikad kapid, vaata kindlasti üle, et kapi kõrgus sulle sobib. Võib-olla ei olegi sul võimalik kõirget seinakappi valida. Siis saad hoopis võtta seinakappide kompekti, kus on näiteks kaks väiksemat seinakappi.

Projekteerige paigutus: kapid on väga erineva suurusega, seega peate valima sellise, mis sobib kõige paremini teie vannitoa ruumiga. Valige liiga väike ja see näeb suures vannitoas kadunud välja ning liiga suur kapi näeb kompaktses vannitoas naeruväärne välja. Peab olema piisavalt ruumi, et uksed saaksid täielikult avaneda.

Koostage mõõtkava:
Joonista oma vannitoa mõõtmed graafikapaberile ning märgi uksed, aknad ja valgustid. Tee mõned mõõtkavas šabloonid erinevate vannitoa seinakapi suuruste jaoks ja paigutage šabloonid visandile, kuni oled rahul, milline kapi suurus sobib sinu vannitoale.

Vali stiil:

Õige kapistiil täiustab sinu vannitoa välimust. Oluline on arvestada ka väiksemaid detaile, nagu käepidemed, viimistlus, avatud riiulid ja pehmelt sulguvad uksed.

Shopping Cart