| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 1,6 × 20,6 cm |
| Värv | Kuld |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kollektsioon | Arnika |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 1/2" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Seinale kinnitatav |
Kuldkroom seinapealne valamusegisti Deante Arnika 20.6 cm, messing
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Kuldkroom seinapealne valamusegisti Deante Arnika messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 200 x 206 (laius x sügavus).
- Silikoonist aeraator katlakivi hõlpsaks eemaldamiseks;
- komplekti kuuluvad segisti seinasisesed elemendid;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Arnika seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Loading...
Tootekood
BQA_Z54L
Tootekategooriad Kõik tooted, Sooduspakkumised, Valamusegistid
Tootesilt valamusegisti
Bränd: Deante
Sulle võib meeldida ka…
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.125,76 €Current price is: 125,76 €.
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.173,81 €Current price is: 173,81 €.
221,46 € Algne hind oli: 221,46 €.157,24 €Current price is: 157,24 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.132,38 €Current price is: 132,38 €.
Seotud tooted
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.








