Laevalgustid - Disainvalgustid - Northnavia

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Laevalgustid

Filter products Showing all 7 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Päritolumaa

Värv

Suurus

Tootefiltrid Showing all 7 results

Tootevalik

Tootja

Kollektsioon

Päritolumaa

Värv

Suurus

Laevalgustid

Laevalgustid ehk laelambid on valgustid, mida tavapärases mõistes paigaldatakse otse lakke mingi kindla ruumi või selle konkreetse osa üldvalgustuseks. Kuigi klassikalise laevalgusti peamine kui mitte ainuke eesmärk on ruumi võimalik hästi valgustada, siis kaasaegses mõttes käsitletakse laelampe üha enam hoopis aksessuaaridena. Näiteks saab magamistuppa paigaldada süvistatud kohtvalgusteid loomaks praktilist, kuid modernsemat ilmet. Samas võib paigaldada hoopis elegantse plafoonvalgusti, mis oma õrnalt tuhmi kumaga tekitab meeleolu intiimseks vestluseks. Loomulikult on võimalus paigaldada ka edev rippvalgusti või lausa lühter, et rõhutada luksust.

Saadaoleva laia laevalgustite valiku tõttu ei oleks keegi meist üllatunud, kui satute otsust tehes segadusse. Selleks, et otsustamist hõlbustada oleme koondanud „laevalgustid“ kategooriasse mõned unikaalsed valikuvõimalused.

Laevalgusteid on võimalik kategoriseerida näiteks kasutuskoha järgi – laevalgustid kööki, laevalgustid elutuppa, laevalgustid magamistuppa, laevalgustid lastetuppa jne. Samuti saab laevalgusteid kategoriseerida tüübi järgi – lühtrid ehk rippvalgustifd, plafoonvalgustid, allvalgustid ja kohtvalgustid.

Lühtrid

Lühtrid koosnevad tavapäraselt mitmest erinevast valgusallikast, mis moodustavad koos raamiga ühtse terviku. Samas rippvalgusti koosneb ainut ühest lambipesast ja seda ümbritsevatest osadest. Iga rippvalgusti ja lühtri elektritarbimine sõltub kasutatavate valgusallikate arvu järgi. Juhul kui soovite soetada lühtri või rippvalgusti, siis parima võimaliku tulemuse saavutamiseks soovitame veenduda, et teie toa lae kõrgus oleks ligi 3 meetrit või üle selle.

Plafoon valgustid

Plafoon laelambid on klassikalises mõttes vastu lage asetsevad klaasist või plastikust kuplid, mis võivad olla näiteks kausikujulised, nelinurksed jne. Plafoonvalgusti sobib väga hästi kasutamiseks madalates ruumides, kuhu rippvalgustid ei mahu või ei sobitu. Plafoonvalgusteid kasutatakse tihti näiteks esikutes ja magamistoa laevalgustina. Plafooni kuppel on tavapäraselt valgust hajutava toimega ning seetõttu ei paista valgus silma näiteks voodis lamajale.

Kohtvalgustid

Kohtvalgustid ehk allvalgusti liigitub veel eraldi kaheks erinevaks variatsiooniks – pinnapealsed kohtvalgustid ja süvistatud kohtvalgustid. Süvistatud kohtvalgustid paigaldatakse reeglina lae sisse nii, et alt vaadates tekiks ühtne tasapind. Kohtvalgusteid paigaldatakse tihti ripplagedesse, güprokist niššidesse ja võlvidesse. Pinnapealsed kohtvalgustid paigaldatakse vastu lage.

Shopping Cart
Scroll to Top