Golden Tile keraamilised seina- ja põrandaplaadid​ - Northnavia

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Golden Tile keraamilised seina- ja põrandaplaadid

Golden Tile on Ukraina päritolu ning rahvusvaheliselt tuntud keraamiliste seina- ja põrandaplaatide tootja. Gruppi kuulub kokku 4 erinevat kaubamärki, mida saab liigitada erineva disainiaspekti ja kasutuskohtadest tulenevalt.

Golden Tile

Neist esimene ning ühtlasi ka põhikaubamärk keskendub kaasaegsele klassikale. Kaubamärk hõlmab laia valikut keraamilisi plaate seintele ja põrandatele ning seda kõike erinevas formaadis, stiilis ja tekstuurides. Arvukad dekoratiivsed elemendid annavad võimaluse kujundada tänapäevaseid ja tõeliselt individuaalseid interjööre.

Primavera

Gruppi kuulub ka disainkeraamika bränd , mis loodi 2020. aastal ning keskendub premium keraamiliste- ja portselandist plaatide loomisele. Primavera disaintooted peegeldavad interjööride stiilitrende ning võimaldavad luua maitsekaid siselahendusi.

Brickstyle

Lisaks kahele eelnevale kuulub Golden Tile’i alla veel , mis koondab välis- ja sisetingimustesse sobiva külmakindla portselanist kivikeraamika. Äärmiselt madal veeimavus, kõrge külmakindlus, hea mehaaniline tugevus ja atraktiivne välimus on vaid mõned märksõnad, mis iseloomustavad Brickstyle kaubamärgi keraamilisi seinaplaate.

Terragres

Unustada ei saa ka ’i, mis pakub suureformaadilisi portselanplaate põrandate ja seinte viimistlemiseks.

Tooraine ikoon

Kvaliteetne tooraine

kaasaegne ikoon

Kaasaegne disain

kontroll ikoon

Kvaliteedi Kontroll

standardid ikoon

Vastavus Euroopa standarditega

Kokkuvõtvalt pakub Golden Tile koos oma tütarkaubamärkidega laias valikus mitmekülgse kujunduse, stiili ja suurusega keraamilisi plaate, mis sobivad erinevatele kasutusotstarbe ja asukohaga põrandatele ning seintele. Tootevalik hõlmab nii sise- kui ka välistingimustes kasutatavaid plaate, mis on mõeldud kodudele, ärihoonetele ja avalikele ruumidele. Golden Tile on tuntud oma hea hinna ja kvaliteedi suhte ja loomulikult uuenduslike disainide poolest. Tooted on reeglina valmistatud vastupidavast toorainest.

Golden Tile seina- ja põrandaplaatide kataloog 2023

Golden Tile seina- ja põrandaplaatide kataloog on inglise- ja ukrainakeelne, kuid pildid, joonised ning mõõdud on üheselt mõistetavad. Juhul kui tekib küsimusi või soove, siis võta meiega julgelt ühendust alloleva päringuvormi kaudu!

Kataloog ei kuva korrektselt? Kliki siia ja ava kataloog uuel vahelehel.

Esita huvipakkuva toote kohta infopäring


Shopping Cart
Scroll to Top