Allibert vannitoamööbli ja -sisustuse kataloog

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Allibert vannitoamööbli ja -sisustuse kataloog 2023

Allibert vannitoamööbeli ja -sisustus kataloog on prantsuskeelne, kuid pildid, joonised ning mõõdud on üheselt mõistetavad. Juhul kui tekib küsimusi või soove, siis võta meiega julgelt ühendust alloleva päringuvormi kaudu!

Kataloog ei kuva korrektselt? Kliki siia ja ava kataloog uuel vahelehel.

Korduma Kippuvad Küsimused

Kui pikk on tarneaeg?

Allibert vannitoamööbel ja -sisustus tarnitakse Prantsusmaalt ning tarneaeg sõltub eelkõige laoseisust, kuid tavapärane jõuab kaup meieni 2-3 nädalaga pärast tellimuse kinnitamist. Kõik Tartu või Tallinna laos olevad tooted väljastame tellimusele või kauba saabumisele järgneval tööpäeval ning kuller toimetab kauba teieni 2 -3 tööpäeva jooksul. Esitatud tarneajad võivad muutuda meist sõltumatutel asjaoludel.

Soovid kaubale ise järele tulla?

Tellitud toodetele on alati võimalik ka ise järele tulla, kuid selleks tuleb tellimuse esitamisel see meiega kinnitada. Väljastame kaupa nii Tallinna (Valdeku 168) kui ka Tartu laos (Tööstuse Tee 3, Tõrvandi).

Kas sularahas on samuti võimalik maksta?

Sularahas tasumine ei ole hetkel võimalik, kuna Northnavia Eesti esindussalong ei ole veel avatud. Tasuda on võimalik krediitkaardi, pangalingi või pangaülekandega. Makseviiside kohta saab rohkem lugeda meie maksetingimuste lehelt.

Kas ja kuhu oleks võimalik tulla mööbliga tutvuma?

Northnavia veebipoe isiklik näidistesaal ei ole veel avatud ning on valmimisel. Seni on võimalik piiratud valikuga tutvuda meie partneri juures (Valdeku 168). Kataloogi valik on siiski kõige suurem ja täpsem ning soovi korral võib alati pilte, jooniseid ja lisainformatsiooni küsida kasutades olemasolevat päringuvormi.

Kes või mis on Allibert ja kus seda kaupa toodetakse?

Allibert on vannitoamööbli ja -sisustuse kaubamärk ning tegemist on prantsuse tipptootjaga, kes tegutseb üle Euroopa. Käesolevast aastast on kogu valik saadaval ka Eestis ning Northnavia veebipood on ainuke ametlik edasimüüja.

Kas kõnealune vannitoamööbel ja -sisustus on sertifitseeritud?

Allibert omab kehtivat FSC​​ ja PEFC tarneahela ning metsamajandamise sertifkaati, mis annavad tunnistust, et tootja ei kahjustaks keskkonda ega inimesi ning on kooskõlas ülemaailmselt tunnustatud sotsiaalsete, majanduslike ja keskkonnaalaste standarditega.

Allibert PEFC – PEFC CH15/1077.00 | PEFC/10-31-3046
Allibert FSC – SGSCH-COC-110018-D | FSC-C126761

Esita huvipakkuva toote kohta infopäring


Shopping Cart
Scroll to Top