| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16 × 3,2 × 15,7 cm |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Blur |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ristkülik |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 9.1-15 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Must valamusegisti Deante Blur 15.7 cm, messing
83,77 € Algne hind oli: 83,77 €.62,91 €Current price is: 62,91 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Must valamusegisti Deante Blur messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 160 x 157 x 32 mm (laius x kõrgus x diameeter).
- Komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 9.1-15 l/min;
- Blur seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.133,90 €Current price is: 133,90 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.
Seotud tooted
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.146,30 €Current price is: 146,30 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.181,99 €Current price is: 181,99 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.164,10 €Current price is: 164,10 €.
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.149,90 €Current price is: 149,90 €.








