| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 135 × 3,2 × 26,5 cm |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Arnika |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Asümmeetriline |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 15.1-19.8 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Must valamusegisti Deante Arnika 26.5 cm, messing
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.110,84 €Current price is: 110,84 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Must valamusegisti Deante Arnika messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 135 x 265 x 32 mm (laius x sügavus x diameeter).
- Silikoonist aeraator katlakivi hõlpsaks eemaldamiseks;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- Arnika seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.139,02 €Current price is: 139,02 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.132,38 €Current price is: 132,38 €.
Seotud tooted
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.173,81 €Current price is: 173,81 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.155,58 €Current price is: 155,58 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.



