| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 37,3 × 3,2 × 23,9 cm |
| Värv | Kroom |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kollektsioon | Temisto |
| Materjal | Messing, Teras |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Kroom valamusegisti Deante Temisto 37.3 cm, messing
160,79 € Algne hind oli: 160,79 €.114,17 €Current price is: 114,17 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Kroom valamusegisti Deante Temisto messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 373 x 239 x 32 mm (kõrgus x laius x diameeter).
- Liigutatav aeraator võimaldab veejuga suunata;
- käsitööna valmistatud elemendid;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Temisto seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.120,78 €Current price is: 120,78 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
174,79 € Algne hind oli: 174,79 €.124,10 €Current price is: 124,10 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
Seotud tooted
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.110,84 €Current price is: 110,84 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
202,79 € Algne hind oli: 202,79 €.143,98 €Current price is: 143,98 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.132,38 €Current price is: 132,38 €.




