| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 16,3 × 3,2 × 17,1 cm |
| Värv | Kuld |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Arnika |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Harjatud kuld valamusegisti Deante Arnika 17.1 cm, messing
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.158,50 €Current price is: 158,50 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Harjatud kuld valamusegisti Deante Arnika messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 163 x 171 x 32 mm (laius x sügavus x diameeter).
- Silikoonist aeraator katlakivi hõlpsaks eemaldamiseks;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Arnika seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.133,90 €Current price is: 133,90 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.164,10 €Current price is: 164,10 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.202,90 €Current price is: 202,90 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.
Seotud tooted
221,46 € Algne hind oli: 221,46 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.181,99 €Current price is: 181,99 €.
216,79 € Algne hind oli: 216,79 €.163,90 €Current price is: 163,90 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.149,17 €Current price is: 149,17 €.







