| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18,3 × 7 × 21 cm |
| Värv | Must |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Alpinia |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ristkülik |
| Läbimõõt | G 1/2" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Seinale kinnitatav |
Must seinapealne valamusegisti Deante Alpinia 18.3 cm, messing
163,12 € Algne hind oli: 163,12 €.115,82 €Current price is: 115,82 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Must valamusegisti Deante Alpinia messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 183 x 210 (laius x sügavus).
- Komplekti kuuluvad segisti seinasisesed elemendid;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Alpinia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.205,17 €Current price is: 205,17 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.186,51 €Current price is: 186,51 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.149,17 €Current price is: 149,17 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.154,90 €Current price is: 154,90 €.
Seotud tooted
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.133,90 €Current price is: 133,90 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.149,17 €Current price is: 149,17 €.
174,79 € Algne hind oli: 174,79 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.




