| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 18,3 × 7 × 21 cm |
| Värv | Kroom |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kollektsioon | Alpinia |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ristkülik |
| Läbimõõt | G 1/2" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Seinale kinnitatav |
Kroomitud seinapealne valamusegisti Deante Alpinia 18.3 cm, messing
130,45 € Algne hind oli: 130,45 €.92,62 €Current price is: 92,62 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Kroomitud valamusegisti Deante Alpinia messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 183 x 210 (laius x sügavus).
- Komplekti kuuluvad segisti seinasisesed elemendid;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Alpinia seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.139,02 €Current price is: 139,02 €.
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.110,84 €Current price is: 110,84 €.
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.173,81 €Current price is: 173,81 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
Seotud tooted
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.173,81 €Current price is: 173,81 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
209,80 € Algne hind oli: 209,80 €.148,95 €Current price is: 148,95 €.



