| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 21,6 × 3,2 × 30,2 cm |
| Värv | Kuld |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kollektsioon | Arnika |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Kuldkroom valamusegisti Deante Arnika 30.2 cm, messing
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Kuldkroom valamusegisti Deante Arnika messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 216 x 302 x 32 mm (laius x sügavus x diameeter).
- Silikoonist aeraator katlakivi hõlpsaks eemaldamiseks;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Arnika seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Loading...
Tootekood
BQA_Z20N
Tootekategooriad Kõik tooted, Sooduspakkumised, Valamusegistid
Tootesilt valamusegisti
Bränd: Deante
Sulle võib meeldida ka…
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.139,02 €Current price is: 139,02 €.
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.110,84 €Current price is: 110,84 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
Seotud tooted
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.139,02 €Current price is: 139,02 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.155,58 €Current price is: 155,58 €.
216,79 € Algne hind oli: 216,79 €.153,92 €Current price is: 153,92 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.





