| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 23 × 2,3 × 20 cm |
| Värv | Kroom |
| Viimistlus | Läikiv |
| Kollektsioon | Blur |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Ristkülik |
| Läbimõõt | G 1/2" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 9.1-15 l/min |
| Tüüp | Seinale kinnitatav |
Kroomitud seinapealne valamusegisti Deante Blur 20 cm, messing
139,79 € Algne hind oli: 139,79 €.99,25 €Current price is: 99,25 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Kroomitud valamusegisti Deante Blur messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 230 x 200 x 23 mm (laius x sügavus x diameeter).
- Komplekti kuuluvad segisti seinasisesed elemendid;
- vee läbilaskvus 9.1-15 l/min;
- Blur seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Tarned 2-3 nädalat.
Sulle võib meeldida ka…
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.139,02 €Current price is: 139,02 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
209,80 € Algne hind oli: 209,80 €.148,95 €Current price is: 148,95 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
Seotud tooted
195,80 € Algne hind oli: 195,80 €.139,02 €Current price is: 139,02 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.120,78 €Current price is: 120,78 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.



