Deante Therm dušikomplekt vannisegistiga pakub maksimaalset mugavust ja turvalisust tänu oma nutikatele lahendustele. Termostaatsegisti võimaldab lukustada temperatuuri kraadi täpsusega vahemikus 34 – 42˚C. Silikoonist liigutatav aeraator võimaldab reguleerida veevoolu suunda ning seda on ülimalt lihtne hooldada. Spetsiaalsed tagasilöögiklapid tasakaalustavad survekõikumisi ja kaitsevad segistit. Volditav tila töötab ka lülitina dušši ja vanni vahel – nutikas ja ruumisäästlik. Toodet iseloomustab kõrge töökindlus, elegantne viimistlus ja kaasaegne disain, mis sobib igasse vannituppa
Dušikomplekt koos vannisegistiga Deante Therm, harjatud pronks
699,86 € Algne hind oli: 699,86 €.496,89 €Current price is: 496,89 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Deante Therm on premium dušikomplekt, mis sialdab vihma- ja käsiduši koos vannisegistiga. Anti-Calc süsteem vähendab katlakivi ladestumist ja pikendab dušipea eluiga.
- Üladuši reguleeritav kõrgus: 107-144 cm;
- silikoonist düüsid vähendavad katlakivi ladestumist ja hõlbustab selle eemaldamist;
- pöördliidesega dušivoolik hoiab ära vooliku keerdumise ja väändumise;
- üliõhuke terasest dušipea koos reguleeritava kaldega;
- segisti on võimalik lukustada 38˚C kraadile.
Tarned 2-3 nädalat.
| Kaal | 6,4 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 145 × 38 × 7 cm |
| Värv | Harjatud pronks |
| Kollektsioon | Therm |
| Materjal | Messing |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Kuumakaitsega dušikäepide | Ei |
| Pöörliidesega dušivoolik | Jah |
| Dušivooliku pikkus | 1500 mm |
| Tootja garantii | 5 aastat |
| Üladuši läbimõõt | 250 mm |
| Vee läbilaskvus | 12-14.9 l/min |
Sulle võib meeldida ka…
244,80 € Algne hind oli: 244,80 €.173,81 €Current price is: 173,81 €.
268,14 € Algne hind oli: 268,14 €.190,38 €Current price is: 190,38 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.120,78 €Current price is: 120,78 €.
198,13 € Algne hind oli: 198,13 €.140,67 €Current price is: 140,67 €.
Seotud tooted
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.125,76 €Current price is: 125,76 €.
156,12 € Algne hind oli: 156,12 €.110,84 €Current price is: 110,84 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.





