| Kaal | 2 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 25,9 × 3,2 × 21,5 cm |
| Värv | Titaan |
| Viimistlus | Matt |
| Kollektsioon | Arnika |
| Materjal | Messing |
| Kuju | Asümmeetriline |
| Läbimõõt | G 3/8" |
| Pakendis | 1 tk |
| Aeraator | Jah |
| Vee läbilaskvus | 4-9 l/min |
| Tüüp | Pinnapealne |
Titaanium valamusegisti Deante Arnika 25.9 cm, messing
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Titaanium valamusegisti Deante Arnika messingust valmisatud ümbris ja keraamiline ACS seadeosa tagavad toote pika kasutusea.
Mõõtmed: 215 x 259 x 32 mm (laius x sügavus x diameeter).
- Silikoonist aeraator katlakivi hõlpsaks eemaldamiseks;
- komplekti kuuluvad 45 cm painduvat ühendusvoolikud;
- vee läbilaskvus 4–9 l/min aitab vähendada veetarbimist;
- Arnika seeriale kehtib tootja 7 aastane garantii.
Loading...
Tootekood
BQA_D20K
Tootekategooriad Kõik tooted, Sooduspakkumised, Valamusegistid
Tootesilt valamusegisti
Bränd: Deante
Sulle võib meeldida ka…
202,79 € Algne hind oli: 202,79 €.187,00 €Current price is: 187,00 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.
174,79 € Algne hind oli: 174,79 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.154,90 €Current price is: 154,90 €.
Seotud tooted
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.184,90 €Current price is: 184,90 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.186,51 €Current price is: 186,51 €.
170,12 € Algne hind oli: 170,12 €.131,90 €Current price is: 131,90 €.
186,46 € Algne hind oli: 186,46 €.140,90 €Current price is: 140,90 €.







