| Kaal | 0,1 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 20 × 6 × 17 cm |
| Diameeter | 32 mm |
| Funktsionaalsus | Teleskooptoru |
| Kollektsioon | Sifoon |
| Kuju | Ovaalne |
| Läbimõõt | 1 1/4" |
| Materjal | Plastik |
| Pakendis | 1 tk |
| Tüüp | Sifoon |
| Ülevool | Jah |
| Värv | Hall |
| Viimistlus | Matt |
Universaalne valamusifoon Space-Saver Lux, 1 1/4″
24,80 € Algne hind oli: 24,80 €.21,99 €Current price is: 21,99 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Universaalne valamusifoon Space-Saver Lux on ruumi säästev äravool. Sifoon on teleskooptorudega ning alt puhastatav, mis aitab valamukapi sees ruumi säästa. Sifooni saab ühendada ka pesumasinaga (sobib 20 – 22 mm äravooluvoolikutega).
✓ Alt puhastatav;
✓ toruosad on reguleeritava pikkusega;
✓ võimalus ühendada pesumasin (20 – 22 mm voolik).
Tarned 2-3 nädalat.
Loading...






