| Kaal | 0,8 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 10 × 7 × 7 cm |
| Diameeter | 62 mm |
| Funktsionaalsus | Click süsteem |
| Kollektsioon | Granit |
| Kuju | Ring |
| Läbimõõt | 1 1/4" |
| Materjal | Messing, Graniitkomposiit, Teras |
| Pakendis | 1 tk |
| Tüüp | Äravoolupesa |
| Ülevool | Ei |
| Värv | Antratsiit |
| Viimistlus | Matt |
Matt antratsiit valamu äravoolupesa Click süsteemiga 1 1/4″, komposiitkattega
37,10 €
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Matt antratsiit valamu äravoolupesa Granit on on kaetud graniidikomposiidiga. Korgi avamine ja sulgemine toimib click süsteemina ehk lihtsa vajutusega. Konkreetsel äravoolupesal puudub ülevool.
✓ Antibakteriaalne hõbedaioonidega pind;
✓ lihtne click mehhanism – vajuta avamiseks või sulgemiseks.
Tarned 2-3 nädalat.
Loading...
Sulle võib meeldida ka…
62,00 € Algne hind oli: 62,00 €.55,90 €Current price is: 55,90 €.




