Deante Arnika sari on loodud inspireerituna hygge filosoofiast – see tähendab mugavust, rahu ja esteetilist minimalismi. Kvaliteetsete materjalide ja läbimõeldud funktsioonidega Arnika dušisüsteem on ideaalne valik nii modernsele kui ka klassikalisele vannitoale.
Dušikomplekt koos segistiga Deante Turbo, kroom
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.125,76 €Current price is: 125,76 €.
- SOOVITAME TÄIENDADA NENDE TOODETEGA:
Deante Turbo on ümardatud nurkadega dušikomplekt, mis sialdab vihma- ja käsiduši koos segistiga. Anti-Calc süsteem vähendab katlakivi ladestumist ja pikendab dušipea eluiga.
- Üladuši reguleeritav kõrgus: 90-120 cm;
- silikoonist düüsid vähendavad katlakivi ladestumist ja hõlbustab selle eemaldamist.
Tarned 2-3 nädalat.
| Kaal | 5,81 kg |
|---|---|
| Mõõtmed | 120 × 37 × 7 cm |
| Värv | Kroom |
| Kollektsioon | Turbo |
| Materjal | Plastik, Teras |
| Katlakivivastane töötlus | Jah |
| Kuumakaitsega dušikäepide | Ei |
| Pöörliidesega dušivoolik | Ei |
| Dušivooliku pikkus | 1500 mm |
| Tootja garantii | 5 aastat |
| Üladuši läbimõõt | 288 mm |
| Funktsionaalsus | Vihmadušš (vihm) |
| Vee läbilaskvus | 12-14.9 l/min |
Sulle võib meeldida ka…
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.125,76 €Current price is: 125,76 €.
219,13 € Algne hind oli: 219,13 €.155,58 €Current price is: 155,58 €.
233,13 € Algne hind oli: 233,13 €.165,53 €Current price is: 165,53 €.
209,80 € Algne hind oli: 209,80 €.148,95 €Current price is: 148,95 €.
Seotud tooted
177,12 € Algne hind oli: 177,12 €.125,76 €Current price is: 125,76 €.
256,47 € Algne hind oli: 256,47 €.182,09 €Current price is: 182,09 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.
205,12 € Algne hind oli: 205,12 €.145,64 €Current price is: 145,64 €.




