Meigipeegel valgustusega: Parim valik soovitud välimuse...

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Mööbliga tutvumiseks saate ka külastada meid esinduses aadressil Kangru Tee 17.

Meigipeegel valgustusega: Parim valik soovitud välimuse saamiseks

Mis on valgustusega meigipeegel?

Kui otsite täiusliku meigipeeglit, mis annaks teile võimaluse saavutada perfektne jumestus, siis meigipeegel valgustusega on teie jaoks ilmselt parim valik. See artikkel keskendub valgusega meigipeegli eeliste ja omaduste tutvustamisele, mis aitavad teil otsustada, milline peegel lõpuks valida.

Valgutusega meigipeegel on peegel, mis on varustatud integreeritud ehk sisseehitatud või lisatud valgustusega. Valgustusega peegel võimaldab teil meiki teha täiuslikumalt, kuna see suunab valguse teie näole ning toob esile kõikvõimalikud iseärasused, mis võivad muidu ilma piisava valguseta jääda esialgu märkamatuks.

Tänapäeval on olemas erinevaid meigipeegleid, mis on varustatud erinevate lisafunktsioonidega, nende hulgas ka meigipeeglid koos valgustusega. Harilikult oleme harjunud nägema meigipeegleid, millele on kas külgedele paigaldatud eraldiseisvad või mõnel juhul ka peeglisse integreeritud, väljaulatuvad ümarad LED pirnid. Eraldiseisvate meigilampide puhul on need LED pirnid tihti vahetatavad, kuid peeglisse integreeritud lahenduste puhul ei ole see enamasti lihtsasti teostatav. Samuti on olemas valgustatud meigipeeglid, millele on klassikaliste lambipirnide asemel lisatud sisseehitatud LED valgustid, mis moodustavad peegliga ühtse tasapinna. Moodsama ning kompaktsema välimuse tõttu on just need viimasena nimetatud valgustatud jumestuspeeglid kogunud aina enam populaarsust.

Valgustusega meigipeeglite tüübid

On olemas erinevat tüüpi valgustatud meigipeegleid, mis on saadaval erinevates suurustes, kujudes ja mõnel juhul ka värvitoonides. Oleme üles loendanud mõned kõige tavalisemad tüübid:

Hõõgpirnidega meigipeegelid

Hõõgpirnid on sisuliselt tänaseks juba ajalugu ning seda ka meigipeeglite puhul. Siiski võib neid veel mõnel juhul kohata mõnes “disain” ruumis ning seetõttu otustasime ka hõõgpiridega meigipeeglid siia nimekirja lisada. Hõõgpirnide värvitemperatuur on vahemikus 2000 kuni 3000 K ehk kelvinit. Nende pehme, toonilt kollakas valgus ei ole tavapäraselt parim valik meikimiseks, kuna see tekitab toonierinevusi ning ei too nii hästi esile iseärasusi. Hõõgpirnidega lahendus on hea juhul kui soovite meigipeeglit rakendada lihtsalt sisekujunduse elemendina. Kui kavas on siiski peeglit kasutada sihtotstarbeliselt ehk jumestamisel, siis soovitame vaadata pigem LED lahendusel põhinevate peeglite suunas.

Väljaulatuvate valgustitega meigipeeglid

Väljaulatuvate valgustite all mõeldakse siinkohal LED või halogeenpirne, mis ulatuvad peegli pinnast ettepoole. Selliseid meigipeegleid tuntakse ka kui “Hollywoodi stiilis” peeglid ning tavaliselt asetseb kogu lahendus mingisugusel raamil.

LED-valgustusega meigipeegel

Meigipeeglid LED valgustusega on kõige laialdasemalt levinud lahendus ning seda ka põhjusega. Need peeglid sisaldavad LED elementidel põhinevaid valgusteid, mis on võimelised pakkuma ühtlast ja täpset valgustust. LED puhul jääb valgustemperatuur tavaliselt vahemikku 4500 kuni 6500 kelvinit, mis kiirgab eredalt valget valgust ning sobib väga hästi töökeskkondades kasutamiseks. Samuti on LED-valgustusega meigipeegel oluliselt keskkonnasõbralikum kui traditsioonilised valgustid, sest see tarbib vähem energiat.

Sisseehitatud valgustusega meigipeegel

Seda tüüpi kosmeetikapeegel on varustatud sisseehitatud LED-valgustusega, mis pakub teile meiki tehes piisavalt valgust. Nagu eelnevalt mainitud, siis sisseehitatud lahenduste puhul on tavapäraselt peegel ja valgusti ühisel tasapinnal, mis hõlbustab edaspidist puhastust. Samuti näeb selline lahendus välja moodne, ega röövi vajalikku vaba ruumi meigilaualt.

Valgustusega meigipeegli kasutamise eelised

Valgustusega makeup peeglitel on mitmeid eeliseid ning mõned neist on järgmised:

Täpsem jumestus: LED meigipeegel valgustab nahka ühtlaselt ja üksikasjalikult ning seetõttu on reeglina ka lõpptulemus oluliselt parem.

Paremad pildid: juhul kui teile meeldib oma välimust ja töid jäädvustada, siis valgustusega meigipeegel annab hea valguse võrratute piltide tegemiseks.

Kasutusmugavus: valgustusega meigipeegel on tavapäraselt juba toodetud nii, et selle kasutaja ei peaks silmi kissitama ega peegelit liigutama. Seetõttu soovitame meie pigem eelistada valmislahendust.

Kulutate vähem aega: meikimine kehvas valguses võtab tihti rohkem aega, sest visuaalselt ei pruugi märgata kohe kõiki eripärasid ning hiljem tuleb tööd kohendada või sisuliselt algusest alustada. Seetõttu aitab hea valgus saavutada kiiremat ja paremat tulemust.

Meigipeegli puhastamine ja hooldus

Aja jooksul koguneb vannitoapeegli, eriti just meigipeegli pinnale hulgaliselt mustust, sealhulgas aerosoole nagu juukselakki, erinevat kosmeetikat nagu tolmpuuder ja kaasa arvatud ka sõrmejälgi. Neid ei saa tihti eemaldada vaid tavalise vee abil ning appi tuleb võtta teised meetmed. Peegelpindasid saab õnneks väga edukalt puhastada tavalise nõudepesuvahendiga. Kandke tilgake vahendit niiske lapiga peeglile, hõõruge pehmelt laiali ning tõmmake seejärel peegel uuesti üle puhta, kuid niiske lapiga. Lisaks nõudepesuvahendile võib kasutada ka klaasi- või aknapuhastusvahendeid. Kuid selleks, et vältida servades võimalikke peegelduskihi kahjustusi, kuivatage servad eriti hoolikalt või vältiga seal vahendi kasutamist täielikult.

Samuti hoiduge peegli puhastamisel karedatest pesu käsnadest ja lappidest, kuna need võivad peegelpindasid kriimustada ning matistada. Kõige kindlam on kasutada puuvillast- või mikrokiudlappi

Valgustatud meigipeegli ostujuhis

Enne make-up peegli otsustamist tuleks arvestada mitmeid tegureid. Järgnevalt on toodud olulisemad punktid, mida tuleks meigipeegli soetamisel arvesse võtta.

✓ Valgusallikad: kahtlemata soovitame meie LED-valgustusel põhinevaid meigipeegleid, mille värvitemperatuur jääb 4500 kuni 6000 kelvini vahele. Kui valgusallikas pakub vähem kui 4000 kelvinit, siis tähendab see soojemat kollast valgust, mis on tavatingimustes meeldiv, kuid kahjuks ei sobi niivõrd hästi meikimiseks. Kui värvitemperatuur on 6500 K või üle selle, siis võite arvestada ereda, kuid sinaka valguse varjundiga, mis samuti ei ole jumestamiseks hea lahendus. Samuti võiks valgusallikas pakkuda vähemalt 700 luumenit.

Energiaklass: Euroopas müüdavatele valgustitele on reeglina lisatud energiaklass, mis annab aimu sellest kui energiasäästlik või mittesäästlik mingi seade on. Kuna valgustatud meigipeeglitele on lisatud valgusallikas, siis on ka nendel energiamärgis. Kuigi reaalsuses on meigipeegli voolutarbimine nii või naa üsna madal, soovitame meie siiski soetada tooteid, mis liigituvad A energiaklassi.

✓Suurus: Peegli valikul lähtuge ümbritsevast mööblist. Juhul kui soovite valgustatud meigipeegli paigaldada vannituppa, siis valige peegel, mis on valamukapiga sama lai. Kui peegel läheb spetsiaalsele meigilauale või selle taha olevale seinale, siis samamoodi lähtuge laua laiusest. Kui peegel on laiem kui selle ees olev mööbliese, siis jääb tulemus visuaalselt “naljakas”.

✓Stiil: Arvestades kasutajate kogemust soovitame meie meigipeegleid, millel on valgustid sisseehitatud ning asuvad peegliga samal tasapinnal. Sellist tüüpi peeglit on oluliselt lihtsam puhastada ning samuti võtab see vähem ruumi.

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et meigipeegel valgustusega on parim valik neile, kes soovivad saavutada perfektse meigi. Peeglisse integreeritud valgustid pakuvad piisavalt heledust ning selle tulemusena on teil lihtsam jumestust teha.

Loodame, et see artikkel aitas teil otsustada, milline meigipeegel on teie jaoks parim. Meie soovitame teil kasutada LED valgustusega peegelit Duo, millel on mõlemas ääres peegliga tasane piklik LED valgust.i Ärge unustage vaadata meie kõiki saadaolevaid LED-peegelmudeleid!

KKK – Korduma kippuvad küsimused

Kuidas valgustusega meigipeegel kinnitub?

Peeglite, sealhulgas ka LED valgustusega meigipeeglite paigaldamiseks on kaks viisi ning see sõltub suuresti peegli tüüblist. Osa peegleid on toetava raami või alusega, mille saab koos peegliga lauale või mõnele teisele tasasele pinnale asetada. Teine viis peegel seina külge kinnitada ning seda tehakse tavaliselt kruvide ja klambrite või mõnel juhul ka paigaldusliimiga. Tavapäraselt leiate pakendist lisaks tootele ka konkreetse paigaldusjuhendi.

Kui hele peaks meigipeegli valgustus olema?

Valgusti heledust mõõdetakse luumenites ning jumestuseks mõeldud peegel võiks pakkuda vähemalt 700 luumenit. Samuti tasub jälgida värvitemperatuuri, mida mõõdetakse kelvinites ehk lühidalt K. Hea värvitemperatuuri vahemik on 4500 kuni 6000 kelvinit.

Milline on parim valgustusega meigipeegel?

Arvestades kasutajate tagasiside soovitame DUO seeria LED valgustusega peegelit. LED peegel Duo vastab IP44 veekindluse reitingule. Peegli valgusvihk on suunatud ette ning värvustemperatuuriks on 5700K, valgustugevus maksimaalselt kuni 1220 luumenit.

Veel nõuandeid

Shopping Cart
Scroll to Top